Українська
 • Українська
 • Polski
Адрес
м. Львів, вул. Щирецька 36/5
Українська
 • Українська
 • Polski

Варикозна хвороба вен ніг, лазерне лікування

Варикозна хвороба вен нижніх кінцівок в наші дні вважається одним з найпоширеніших захворювань в статистиці судинної хірургії. Згідно різноманітних підрахунків світових наукових видань, синдром варикозно розширених вен з різними ступенями проявів зустрічається у більш ніж 60 % обстежених людей, переважна частина яких це жінки.

 

Варикозна хвороба являє собою патологію вен, яка характеризується їх розширенням та порушенням функції клапанного апарату, що спершу може проявлятися лише появою телеагіектазій (судинних зірочок) та в подальших стадіях може тягнути за собою важкі порушення венозного відтоку у вигляді хронічної венозної недостатності з усіма її проявами (набряки ніг, свербіж у місцях розширених вен, пігментації шкіри (потемніння різного ступеню), порушення трофіки з появою виразкувань та приєднанням вторинної інфекції, а також утворення тромбів).

 

 

До найважливіших факторів розвитку патології можна віднести спадкову схильність, надлишкову масу тіла (збільшення ваги на 20% призводить до п’ятикратного збільшення ризику розвитку ХВН), тривалі статичні навантаження на ноги і малу рухову активність, прийом гормональних препаратів (прогестерон, естроген), а також патологію сполучної тканини.

 

В основі розвитку захворювання є порушення функції клапанного апарату вен, що призводить до патологічного скиду крові (рефлюксу) з глибоких вен у поверхневі (велика та мала підшкірні вени), за рахунок чого судинна стінка розширюється та деформується, а кров починає застоюватись і частково рухатись по вені у зворотньому напрямку. Це призводить до підвищення венозного тиску та розширення досі здорових вен, а венозний застій та сповільнення кровоплину – до тромбоутворення.

 

Більшість людей вважають цю патологію лише косметичним дефектом, та мало хто задумується, що нелікування хвороби та її можливі ускладнення часто стають причиною не лише втрати працездатності, але й інвалідизації пацієнта і створення загрозливих для життя станів.

 

Лікування варикозу

Варикозне розширення вен: методи лікування

 

Донедавна вважалось, що варикозного розширення вен можливо позбутись лише шляхом відкритої операції, що не дозволяло уникнути небажаних наслідків, як естетичних у вигляді шрамів на ногах і залишенням телеангіектазій, так і тривалого обмеження або втрати працездатності в післяопераційний період. При цьому консервативне лікування хронічних захворювань вен досі, як правило, використовується лише для лікування симптомів хвороби.

 

Сьогодні існують різноманітні методики малоінвазивних втручань, за допомогою яких можна позбавитись варикозної хвороби вен нижніх кінцівок на будь-якій стадій захворювання, та при цьому зберегти максимальний косметичний ефект після процедури.

 

Одним з таких методів є ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК, EVLT) , яку застосовує сучасна медицина як радикальний, але малотравматичний спосіб лікування. В даний час застосовують найсучасніші лазерні апарати, при цьому проблемні зони пацієнта піддаються впливу лазера, що має оптимальну довжину хвилі (1470 нм). Світлодіод забезпечує надійне закриття вени, не спричиняючи побічні ефекти ( нагрівання навколишніх тканин, опіки). Суть даної методики полягає в термічному впливі лазера на ендотелій (внутрішню венозну стінку). В результаті процесу відбувається закриття (заклеювання) судини. Ця мініінвазивна операція виконується під контролем ультразвуку, та під місцевою анестезією, що дозволяє мінімізувати травмування пацієнта. Через катетер оптоволокно вводиться у просвіт вени, проходячи всю патологічно змінену ділянку та після знеболення, поступово забираючи склопровід, по ньому подаються лазерні імпульси, завдяки яким вена коагулюється та “заклеюється” зсередини.

 

Після проведеного втручання необхідно носити компресійні панчохи, щоб забезпечити тиск на вени для досягнення кращого ефекту. Після операції пацієнт вже через кілька годин може покинути клініку, перебуваючи в доброму фізичному стані. Після лазерної процедури пацієнту рекомендується щодня здійснювати прогулянки. Завдяки ходьбі ми підключаємо м’язову помпу, що допомагає відтоку крові від ніг.

 

Операція не супроводжується розрізами, не залишає пігментації і рубців. Подібне лікування варикозу отримало велике поширення в західних країнах.

 

Серед основних переваг застосування ЕВЛК (ендовенозної лазерної коагуляції) є:

 

 • Швидке відновлення
 • Мала травматичність
 • Високий косметичний ефект
 • Відсутність слідів на шкірі
 • Лікування проводиться під місцевим знеболенням (тумесцентна анестезія)
 • Відсутність стійкого больового синдрому
 • Високий лікувальний ефект

 

Слід зазначити, що лікування варикозної хвороби лазером забезпечує збереження працездатності та фізичної активності людини, а за даними багаторічної практики та наукових досліджень, цей метод дає дуже низький ризик рецидиву патології – 3-5%.

 

Як доповнення до ендовенозної лазерної коагуляції використовується склеротерапія.

 

Необхідно пам’ятати, що людям, для яких актуальні фактори ризику та які мають спадкову схильність до варикозної хвороби необхідно один раз на рік консультуватися у хірурга-флеболога з обов’язковим ультразвуковим обстеженням вен.

 

 

Лікування варикозу у Львові та інших областях України здійснюється в медичному центрі “VeroMed” та центрах наших партнерів в інших регіонах України. Лікар флеболог приймає на консультацію у м. Львів, за адресою: вулиця Щирецька, 36/5, Львів, Львівська область, 79071

Лікар Флеболог Львів , Лікар Флеболог , Лікування варикозу .

Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
udemy free download
download mobile firmware
Download WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Консультація флеболога з доплерографією вен (УЗД) однієї ноги
350 грн.
Календарь
Консультація флеболога з доплерографією вен (УЗД) двох ніг
450 грн.
Календарь
Ультразвукова діагностика артерій однієї ноги
350 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика артерій двох ніг
450 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика вен та артерій однієї ноги
400 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика вен та артерій двох ніг
700 грн
Календарь
Склеротерапія ретикулярних вен та телеангіоектазій однієї ноги (з урахуванням операційного забезпечення , панчохи та річного спостереження*)
від 2500 до 8000 грн
Календарь
Ендовазальна лазерна коагуляція (ЕВЛК) великої підшкірної вени та склеротерапія її приток однієї ноги (з урахуванням операційного забезпечення , панчохи та річного спостереження*)
15 000 грн
Календарь
ЕВЛК ендовазальна лазерна коагуляція малої підшкірної вени та склеро терапія приток однієї ноги ( з урахуванням операційного забезпечення, панчохи та річного спостереження*)
15 000 грн
Календарь
ЕВЛК ендовазальна лазерна коагуляція великої та малої підшкірної вени та склеротерапія її приток однієї ноги ( з урахуванням операційного забезпечення, панчохи та річного спостереження*)
17 000 грн
Календарь