Українська
  • Українська
  • Polski
Адрес
м. Львів, вул. Щирецька 36/5
Українська
  • Українська
  • Polski

Флебологія

Лікар флеболог: консультація судинного хірурга у Львові

Захворювання судин та системи кровообігу ― поширена проблема, з якою до лікарів звертаються близько 40% людей. Кровоносна система людини ― це складна система судин, яка проходить через все тіло людини. По них транспортується кров, яка несе кисень та поживні речовини до органів та тканин. Порушення кровообігу призводить до проблем зі здоров’ям та розвитку таких хвороб: атеросклероз, флебіт, тромбоз, стеноз, емболія, аневризма аорти, варикозне розширення вен.

 

ПРИЧИНИ ДЛЯ ЗВЕРНЕННЯ

Запишіться на прийом до досвідченого лікаря-флеболога, якщо вас турбує хоча б один з цих симптомів:

  • судоми (часто – нічні) в області литкових м’язів;

  • набряки стоп, гомілок;

  • больові відчуття і важкість у колінах – особливо після довгого стояння;

  • судинні сіточки і зірочки на ногах;

  • помітно збільшені варикозні вени на ногах.

 

Кваліфікований лікар флеболог чекає на вас у зручний час, виконує необхідні дії для найшвидшого розв’язання проблеми. На консультацію судинного хірурга у Львові потрапити легко — достатньо заповнити та відправити онлайн заявку на запис, яку ви знайдете на сайті. Звернутися до фахівця радимо з появою перших симптомів судинних захворювань, щоб запобігти тяжкі наслідки та скоротити термін лікування.

Лікування варикозу у Львові та інших областях України здійснюється в медичному центрі “VeroMed” та центрах наших партнерів в інших регіонах України. Лікар флеболог приймає на консультацію у м. Львів, за адресою: вулиця Щирецька, 36/5, Львів, Львівська область, 79071

Лікар Флеболог  Львів: Мислович Олег Юрійович та Смілка Ігор Степанович

Лікування варикозу за найсучаснішими методами

Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Консультація флеболога з доплерографією вен (УЗД) однієї ноги
350 грн
Календарь
Консультація флеболога з доплерографією вен (УЗД) двох ніг
450 грн
Календарь
Склеротерапія ретикулярних вен та телеангіоектазій однієї ноги (з урахуванням операційного забезпечення , панчохи та річного спостереження*)
від 2500 до 8000 грн
Календарь
Ендовазальна лазерна коагуляція (ЕВЛК) великої підшкірної вени та склеротерапія її приток однієї ноги (з урахуванням операційного забезпечення, панчохи та річного спостереження*)
15 000 грн
Календарь
Ендовазальна лазерна коагуляція (ЕВЛК) малої підшкірної вени та склеротерапія приток однієї ноги (з урахуванням операційного забезпечення, панчохи та річного спостереження*)
15 000 грн
Календарь
Ендовазальна лазерна коагуляція (ЕВЛК) великої та малої підшкірної вени та склеротерапія її приток однієї ноги (з урахуванням операційного забезпечення, панчохи та річного спостереження*)
17 000 грн
Календарь