Адрес
м. Львів, вул. Щирецька 36/5

Склеротерапія

Склеротерапія – це послідовне усунення внутрішньошкірно або підшкірно розташованих варикознозмінених вен шляхом введення в їх просвіт  препарату.В результаті процедури відбувається повна облітерація ураженої варикозом вени з подальшим її зникненням.   Метод простий, мало травматичний,  не вимагає розрізів та наркозу, дає добрі лікувальні і косметичні результати. Це досягається використанням спеціальних надтонких голок та мікрокатетерів, а сучасні склерозанти (препарати які вводяться у вену) є безпечними і мають знеболюючі властивості, їх введення як правило не супроводжується неприємними для пацієнта відчуттями, рідко  виникають незначні відчуття розпирання та попікування. 20-40% населення розвинених країн хворіють варикозним розширенням вен ніг.

Приблизно 60% хворих на варикоз – це жінки.  На початкових стадіях, захворювання проявляється косметичним дефектом у вигляді так званого ретикулярного варикозу і телеангіектазій ,або як ще їх називають «судинні зірочки». Це – один з можливих початків захворювання, який в подальшому трансформується у  варикозну хворобу зі всіма загрозливими наслідками.

 

Дана проблема у більшості випадків  є безсимптомною , але в окремих випадках може викликати відчуття: печіння, свербіжу, поколювання, болючості в ділянці дефекту, особливо у жінок молодого віку. Причиною цього може бути  дисбаланс жіночих статевих гормонів, або довготривалий прийом пероральних контрацептивів, чи наявність внутрішньоматкової спіралі. Тому пацієнтки повинні про це повідомляти.

 

Незалежно від стадії варикозної хвороби всім пацієнтам з даною проблематикою рекомендовано проводити УЗ- діагностику з доплерографією вен нижніх кінцівок (дуплексне сканування).

 

Метод склеротерапії дає можливість провести корекцію змінених судин без обширних операцій, з гарним косметичним ефектом, тим самим запобігти прогресування захворювання. Метод майже безболісний, не вимагає стаціонарного лікування, практично не дає ускладнень.

Після Склеротерапії:
  • Рекомендується прогулянка на свіжому повітрі протягом 1 години;
  • Протягом 3-5 днів носіння еластичної панчохи цілодобово.
  • Протягом 2-3 год. після процедури не варто керувати транспортним засобом, так як препарат містить етиловий спирт;
  • Тиждень після операцій слід проводити щоденні прогулянки на свіжому повітрі, уникаючи тривалого стояння чи сидіння;
  • Два тижні не приймати гарячих ванн та на 6 місяців відмовитись від саун, термальних джерел ( гарячих процедур )
  • Протягом 3 діб не займатися спортом.
  • Лікарі нашої клініки наголошують на тому, що телеангіектазії та ретикулярний варикоз в більшості випадків є косметичним дефектом, який потребує виконання декількох процедур в залежності від обєму та площі поширення процесу.

 

Після первинної процедури склеротерапії ретикулярних вен в більшості випадків виникають «реактивні телеангіектазії», які самостійно зникають через 6 місяців.

 

 

Сеанс склеротерапії проводиться  зареєстрованими в Україні склерозантами (Склеровейн,Фібровейн,Етоксисклерол).

 

Для профілактики захворювання й закріплення лікувального ефекту склеротерапії, слід носити спеціальний компресійний трикотаж що покращує лікувальний ефект.

Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download huawei firmware
Download WordPress Themes Free
free online course
Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Склеротерапія ретикулярних вен та телеангіоектазій однієї ноги ( з урахуванням панчохи та річного спостереження* )
8000 грн
Календарь