Українська
  • Українська
  • Polski
Адрес
м. Львів, вул. Щирецька 36/5
Українська
  • Українська
  • Polski

Склеротерапія

Склеротерапія – це послідовне усунення внутрішньошкірно або підшкірно розташованих варикознозмінених вен шляхом введення в їх просвіт  препарату. В результаті процедури відбувається повна облітерація ураженої варикозом вени з подальшим її зникненням. Метод простий, мало травматичний,  не вимагає розрізів та наркозу, дає добрі лікувальні і косметичні результати. Це досягається використанням спеціальних надтонких голок та мікрокатетерів, а сучасні склерозанти (препарати які вводяться у вену) є безпечними і мають знеболюючі властивості, їх введення як правило не супроводжується неприємними для пацієнта відчуттями, рідко виникають незначні відчуття розпирання та попікування.

 

 

Орієнтовно 20-40% населення розвинених країн хворіють варикозним розширенням вен ніг. З них, приблизно, 60% хворих на варикоз – це жінки.

 

На початкових стадіях, захворювання проявляється косметичним дефектом у вигляді так званого ретикулярного варикозу і телеангіектазій, або як ще їх називають «судинні зірочки». Це – один з можливих початків захворювання, який в подальшому трансформується у варикозну хворобу зі всіма загрозливими наслідками.

 

 

Дана проблема у більшості випадків є безсимптомною, але в окремих випадках може викликати відчуття: печіння, свербіжу, поколювання, болючості в ділянці дефекту, особливо у жінок молодого віку. Причиною цього може бути  дисбаланс жіночих статевих гормонів, або довготривалий прийом пероральних контрацептивів, чи наявність внутрішньоматкової спіралі. Тому пацієнтки повинні про це повідомляти.

 

Незалежно від стадії варикозної хвороби всім пацієнтам з даною проблематикою рекомендовано проводити УЗ-діагностику з доплерографією вен нижніх кінцівок (дуплексне сканування).

 

Метод склеротерапії дає можливість провести корекцію змінених судин без обширних операцій, з гарним косметичним ефектом, тим самим запобігти прогресування захворювання. Метод майже безболісний, не вимагає стаціонарного лікування, практично не дає ускладнень.

 

Після склеротерапії:

 

  • Рекомендується прогулянка на свіжому повітрі протягом 1 години;
  • Протягом 3-5 днів носіння еластичної панчохи цілодобово;
  • Протягом 2-3 годин після процедури не варто керувати транспортним засобом, так як препарат містить етиловий спирт.
  • Протягом 3 діб не займатися спортом;
  • Тиждень після операцій слід проводити щоденні прогулянки на свіжому повітрі, уникаючи тривалого стояння чи сидіння;
  • Два тижні не приймати гарячих ванн та на 6 місяців відмовитись від саун, термальних джерел (гарячих процедур);

 

Лікарі нашої клініки наголошують на тому, що телеангіектазії та ретикулярний варикоз в більшості випадків є косметичним дефектом, який потребує виконання декількох процедур в залежності від об’єму та площі поширення процесу.

 

Після первинної процедури склеротерапії ретикулярних вен в більшості випадків виникають «реактивні телеангіектазії», які самостійно зникають через 6 місяців.

 

 

Сеанс склеротерапії проводиться  зареєстрованими в Україні склерозантами (Склеровейн, Фібровейн, Етоксисклерол).

 

Для профілактики захворювання й закріплення лікувального ефекту склеротерапії, слід носити спеціальний компресійний трикотаж що покращує лікувальний ефект.

Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes
free download udemy paid course
download intex firmware
Download Premium WordPress Themes Free
udemy paid course free download
Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Склеротерапія ретикулярних вен та телеангіоектазій однієї ноги ( з урахуванням панчохи та річного спостереження* )
Календарь