Українська
 • Українська
 • Polski
Адрес
м. Львів, вул. Щирецька 36/5
Українська
 • Українська
 • Polski

Склеротерапія

Склеротерапія-лікування варикозу

 

Близько 30-40% населення розвинених країн хворіють варикозним розширенням вен ніг. Більшість з них, орієнтовно, 60% хворих на варикоз – це жінки. На щастя, на сьогодні винайдено таку процедуру як склеротерапія, яка швидко допоможе забути про існування цієї хвороби.

 

Початкові стадії захворювання проявляються як незначний дефект на ногах у вигляді так званого ретикулярного варикозу і телеангіектазій, або як їх називають в народі «судинні зірочки». Саме це вважається першим дзвіночком для занепокоєння і одним з можливих початків захворювання, який скоріш за все в подальшому трансформується у варикозну хворобу, яка супроводжується рядом негативних наслідків.

 

 

 

 

Більшість випадків проявляються безсимптомно, але в деяких хворих може з’явитися дискомфорт у вигляді: 

 • печіння та болю в ногах;
 • важкість і перевтома ніг в кінці дня або після тривалої прогулянки;
 • поява підшкірних судинних зірочок;
 • великі вени на ногах, які дуже виступають;
 • холодні кінцівки та біль при ходьбі;
 • набряклі нижні кінцівки;
 • потемніння та некроз тканин пальців стопи;
 • нічні судоми.

 

Якщо ви помітили будь-який симптом із перелічених, то радимо негайно звернутися до спеціалістів, щоб вчасно вирішити проблему. 

 

Є певні інциденти, які трапляються особливо у жінок молодого віку, при яких причиною може стати дисбаланс жіночих статевих гормонів, або довготривалий прийом пероральних контрацептивів, чи наявність внутрішньоматкової спіралі. Тому пацієнтки зобов’язані повідомляти про це, адже це відіграє роль у подальших діях.

 

Усім пацієнтам, які стикнулися з даною проблемою, незалежно від стадії варикозної хвороби, рекомендовано проводити УЗ-діагностику з доплерографією вен нижніх кінцівок (дуплексне сканування).

 

 

 

 

Багато хто задається питанням ‘А склеротерапія що це і чим вона особлива?’ 

 

Склеротерапія – це послідовне усунення внутрішньошкірно або підшкірно розташованих варикознозмінених вен шляхом введення в їх просвіт  препарату. В результаті процедури відбувається повна облітерація ураженої варикозом вени з подальшим її зникненням.

 

Метод сам по собі являється дуже простим і малотравматичним та не вимагає жодних розрізів та наркозу, представляє хороші лікувальні і косметичні показники у кінцевому результаті. У даному процесі використовуються спеціальні дуже тоненькі голки та мікрокатетери, а сучасні склерозанти (препарати, які вводяться у вену) є безпечними і мають знеболюючі властивості. Їх введення, як правило, не завдає неприємностей пацієнту та рідко виникають незначні відчуття розпирання та поколювання.

 

 

Склеротерапія вен – це метод, який дає можливість провести корекцію змінених судин без жодних надскладних втручань, з ідеальним зовнішнім виглядом опісля, без ніяк масивних швів, тим самим запобігти прогресування захворювання. Процедура практично безболісна, не потребує стаціонарного лікування та не дає ускладнень.

Сеанс склеротерапії у медичному центрі VeroMed проводиться зареєстрованими в Україні склерозантами.

 

 

Для реабілітації після операції склеротерапії рекомендовано:

 

 • Гуляти на свіжому повітрі протягом 1 години;
 • Носити еластичну панчоху цілодобово протягом 3-5 днів;
 • Не рекомендується керування транспортним засобом впродовж 2-3 годин після процедури, так як  препарат має вміст етилового спирту;
 • Бажано не давати тяжких навантажень на організм протягом 2-3;
 • Рекомендується прогулюватися щоденно на свіжому повітрі близько години протягом тижня часу, але при тому уникати тривалого сидіння чи стояння на місці;
 • Два тижні не приймати гарячих ванн та на 6 місяців відмовитись від саун, термальних джерел та загалом від будь-яких гарячих процедур.

 

Флебологи нашого медичного центру наголошують на тому, що телеангіектазії та ретикулярний варикоз в більшості випадків є косметичним дефектом, який потребує виконання декількох процедур в залежності від об’єму та площі поширення процесу. Більше про склеротерапія ціна можна дізнатися на нашому сайті.

 

 

Після первинної процедури склеротерапії ретикулярних вен в більшості випадків виникають «реактивні телеангіектазії», які самостійно зникають через 6 місяців. Для профілактики захворювання й закріплення лікувального ефекту склеротерапії слід носити спеціальний компресійний трикотаж, що покращує лікувальний ефект.

 

Якщо ви підозрюєте у себе наявність будь-якої хвороби, то радимо відразу звернутися до нас, щоб вчасно вирішити та не допустити погіршення захворювання. Потрібна консультація хірурга-флеболога та лікування варикозу? Звертайтеся у наш медичний центр “VeroMed”, який розташований  у Львові та у інших областях України та центрах наших партнерів в інших регіонах України.

 

Хірург-флеболог приймає на консультацію у м. Львів, за адресою: вулиця Щирецька, 36/5, Львів, Львівська область, 79071

Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Склеротерапія ретикулярних вен та телеангіоектазій однієї ноги ( з урахуванням панчохи та річного спостереження* )
від 2500 до 10000 грн
Календарь