Українська
 • Українська
 • Polski
Адрес
м. Львів, вул. Щирецька 36/5
Українська
 • Українська
 • Polski

Урологія

Урологія – це відділ медицини, що займається діагностикою, профілактикою та лікуванням сечовивідної системи та статевої системи у чоловіків. У перекладі звучить як “наука про сечу”. Ще з давніх часів по кольору сечі визначався загальний стан пацієнтів.

 

Лікар-уролог надає комплексну медичну допомогу при порушенні роботи сечовивідних шляхів, сечового міхура, нирок та уретри. Також займається розладами статевої системи у чоловіків.

 

Чомусь більшість людей вважають уролога лише чоловічим лікарем, але насправді жінки теж можуть зіткнутися з проблемами, які відносяться до урології. Наприклад, електроексцизія проводиться урологом-хірургом для видалення пошкодженої тканини шийки матки. Тому консультація уролога теж є необхідною для жіночої статі. Ця галузь медицини являється не тільки терапевтичною, але і хірургічною спеціальністю. Тому лікар уролог займається і проведенням оперативних втручань, які можуть бути призначені для видалення різних патології, як вроджених так і набутих.

 

Які хвороби лікує уролог?

 

 • Простатит;
 • Імпотенція;
 • Цистит;
 • Сечо-кам’яну хворобу;
 • Пухлини сечового міхура, нирок, передміхурової залози та яєчок;
 • Еректильну дисфункцію;
 • Нетримання сечі;
 • Запалення нирок та сечового міхура.

 

 

Якщо було переохолодження, зараження інфекцією чи відбулися аутоімунні порушення, то може розвинутися звуження сечовипускального каналу. А для її відновлення уролог повинен провести процедуру бужування уретри. Робиться це за допомогою спеціальних інструментів – бужів. Бужування проводиться під анестезією. При сильно вираженому патологічному процесі розширення може відбуватися у декілька етапів. Плюс цієї процедури в тому, що пацієнт не буде мати ніяких больових відчуттів під час операції і не потребує госпіталізації опісля. Одразу через близько дві години після проведеної процедури пацієнта відпустять додому.

 

Коли варто звертатися до уролога?

 

Записатися на консультацію уролога потрібно при виявленні таких симптомів:

 

 • Біль у паховій ділянці (у тому числі при сечовипусканні), у нижній частині живота, у промежині та поперековій ділянці;
 • Нетримання сечі;
 • Присутність крові чи гною у сечі;
 • Часті чи наоборот дуже рідкі сечовипускання;
 • Тривала ерекція вночі;
 • Неможливість проведення статевого акту.

 

При виявленні деяких із симптомів уролог може провести ендоскопічну діагностику. Цистоскопія – це огляд сечового міхура, за допомогою спеціального приладу – цистоскопу.

 

Як проходить консультація у лікаря-уролога?

 

Перед візитом уролога потрібно підготуватися заздалегідь. Утримуватися від статевого акту 1 – 2 доби до візиту, спорожнити сечовий міхур за 1 – 2 години, спорожнити за декілька годин до прийому кишечник та прийняти душ і одягнути чисту білизну. Якщо є результати попередніх чи недавніх аналізів, то бажано мати їх з собою.

 

Приватна урологія Львів пропонується нашим Медичним Центром. Проводимо різних видів обстеження та аналізи. Більше про ціни на всі обстеження та послуги можна дізнатися на нашому сайті.

 

Консультація уролога включає в себе:

 

 – Збір анамнезу. Лікар повинен розпитати про всі симптоми і тривалість хвороби, можливі генетичні схильності до певних хвороб та інші особливості. Саме це дасть можливість більше дізнатися про ваш стан та призначити потрібні дослідження, щоб якнайшвидше визначити тип та ступінь захворювання і призначити дієве лікування.

 

– Фізикальний огляд. Включає в себе візуальний огляд та пальпацію органів сечостатевої системи. За допомогою огляду форми та розмірів статевого члену, лікар зможе визначити ступінь його викривлення, розвитку та інші особливості. Огляд шкіри дозволяє виявити виразки, тріщини, осередки запалення та інші проблеми. Лікар промацує яєчка, щоб визначити їхні розміри, форму та консистенцію. Також при огляді головки полового члена виявляються запальні процеси та фімоз. Уролог оцінює стан мошонки та сечового міхура і нирок, щоб виявити місця запальних та інфекційних процесів, а також варикозне розширення вен.

 

– Мазок з уретри. Так звана уретроскопія. З метою виявлення патогенних мікроорганізмів та інфекцій проводиться дане дослідження. З його допомогою можна виявити такі захворювання як запалення сечового міхура, запалення уретри або простату.

 

– Направлення на додаткові обстеження та дослідження. Можуть включати в себе аналізи крові, гістологічні дослідження, УЗД, біопсія простати та інші. Після отримання результатів лікар призначає лікування для усунення певного захворювання.

 

Пластика вуздечки статевого члена в медичному центрі “VeroMed” у Львові

 

 

Вуздечка статевого члена відіграє дуже важливу роль в інтимному житті чоловіка і його репродуктивній функції. Вона виконує функції регулятора, який відповідає за оголення голівки пенісу під час ерекції, координує її вигин і не дозволяє опустити нижче потрібної ділянки. Вуздечка містить дуже багато кровоносних і лімфатичних судин, нервових закінчень і тому по своїй структурі являється дуже чутливою. Але коли вона занадто коротка, то чоловік може зіткнутися з проблемою передчасної еякуляції та потім з імпотенцією. Початковою проблемою може бути як вроджені вади так і вже набуті.

 

Пластика вуздечки статевого члена – це ефективна, безпечна та майже безболісна операція, метою якої, є розрізання короткої вуздечки та формування нової з потрібною довжиною. Судячи з відгуків чоловік, які вже зробили дану операцію, процедура є простою та результативною і головне проводиться за помірною ціною. 

 

Крім медичних показань пластика може проводитися і як профілактика на початкових стадіях хвороби. Корекція чи повне видалення крайньої плоті має деякі плюси: знижується ризик сечостатевих інфекцій, майже повністю виключаються ризики розвитку раку статевого члену (якщо операція була зроблена у дитячому віці), спрощується процедура гігієни. Навіть жінки отримують перевагу, якщо їхні чоловіки зробили операцію, так як у них зменшується ризик розвитку захворювань шийки матки, які викликані вірусом папіломи. Бо збудники та переносники вірусу найчастіше знаходяться у складках крайньої плоті.

 

Для чого робити пластику вуздечки статевого члена?

 

Головна причина проведення операції – це недостатня довжина вуздечки. Якщо вона закоротка, то є ризик її розриву під час ерекції, що супроводжується сильним болем та достатньо великою кровотечею, так як у ній містяться багато кровоносних судин та нервових закінчень. Тому вчасне хірургічне втручання виключає ймовірність серйозної та неприємної травми.

 

Окрім цього, сильний натяг вуздечки провокує передчасну еякуляцію, відповідно зменшується час статевого акту. Крім фізичного дискомфорту може виникнути психологічний розлад. Пластика дозволяє забути назавжди про проблему та забезпечити комфортний стиль життя. Після проведення процедури чоловік гарантовано повернеться до нормального статевого життя. 

 

Як проходить хірургічна операція?

 

Існує декілька варіантів проведення пластики вуздечки статевого члена. Найбільш поширений і радикальний – класичне обрізання. Операція відбувається наступним чином: після введення місцевого наркозу, крайню плоть розрізають на дві частини до вінцевої борозди, після чого її відрізають. Опісля краї шкіри зашиваються П-подібним швом за допомогою тонких ниток.

 

Тривалість операції може зайняти від 15 до 30 хвилин. Процедура дозволяє збільшити довжину вуздечки аж до 1,5 см. 

 

Як проходить реабілітація?

 

Переважно для повного загоєння рани потрібно близько 2 – 3 тижня, незалежно від типу оперативного втручання. Після цього періоду часу дорослі пацієнти вже зможуть повернутися до звичного статевого життя. Шви знімаються через 5 – 7 днів після операції, якщо використовувалися саморозчинні шви, і потрібно буде зробити 2 – 3 перев’язки.  Після зняття швів та зроблених перев’язок важливо дуже уважно слідкувати за гігієною статевого члена і старатися носити до повного загоєння вільну нижню білизну, яка не буде щільно прилягати до тіла, наприклад одягати труси – боксери.

Якщо Вам було призначено такі процедури як: катетеризація сечового міхура, уретроскопія чи інші, то рекомендуємо звернутися до наших кваліфікованих спеціалістів. На консультацію уролога можна записатися онлайн. Наші лікарі завжди слідують новими сучасними технологіям та готові швидко і якісно провести всі необхідні обстеження для вашого якнайшвидшого виздоровлення. Прийом відбувається у нашому Медичному Центрі “VeroMed” у Львові, що знаходиться за адресою: вулиця Щирецька, 36/5, Львів, Львівська область, 79071

Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Консультація уролога первинна
500 грн
Календарь
Консультація уролога повторна
400 грн
Календарь
Виїзд уролога на дім в межах Львова
800 грн
Календарь
СHECK-UP «ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВʼЯ» (консультація уролога + УЗ-діагностика нирок та сечового міхура)
800 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) : нирки, сечовий міхур, простата
350 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) : нирки
200 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) : сечовий міхур, простата з визначенням залишкової сечі
300 грн
Календарь
Пальцеве ректальне дослідження простати
200 грн
Календарь
Забір матеріалу для ПЛР дослідження інфекцій (мазок уретри)
200 грн
Календарь
Забір матеріалу для ПЛР дослідження інфекцій (простатичний секрет)
250 грн
Календарь
Пункційна біопсія простати
1000 грн
Календарь
Гістологічне дослідження біопсійного матеріалу
500 грн
Календарь
Електроексцизія гострокінцевих кондилом статевого члена - 1 шт.
400 грн
Календарь
Лазерна ексцизія гострокінцевих кондилом статевого члена
1500 грн
Календарь
Масаж простати
200 грн
Календарь
Пластика короткої вуздечки статевого члена
3200 грн.
Календарь
Катетеризація сечового міхура
250 грн
Календарь
Перев’язка
200 грн
Календарь