Українська
  • Українська
  • Polski
Адрес
м. Львів, вул. Щирецька 36/5
Українська
  • Українська
  • Polski

Урологія

Урологія – галузь медичної науки, що займається діагностикою та лікуванням патологій та захворювань органів, котрі входять до складу сечостатевої системи чоловіків та сечовидільної системи у жінок. Більшість схильні до думки, що уролог – це тільки чоловічий лікар, однак він проводить лікування жінок та дітей також. Хороший уролог допоможе під час порушень роботи сечовидільної системи людини, оскільки саме ці органи схильні до руйнівного впливу різних мікроорганізмів, котрі і стають збудниками пієлонефритів, циститів, уретритів та інших захворювань.

 

Щодо прекрасної статі, то в своїй практиці спеціаліст зустрічає цистити та пієлонефрити у своїх пацієнток через специфічну будову сечостатевої системи жінки, тому у випадку підйому температури, больових відчуттів у попереку, частих сечовипускань необхідно, не зволікаючи, звернутися до уролога. До окремої групи належать інфекції, котрі передаються статевим шляхом (ІПСШ), які при неналежному та невчасному лікуванні можуть стати причинами хронічного протікання хворіб, і навіть порушення репродуктивної функції – безпліддя жінки чи чоловіка.

 

До лікаря-уролога слід звернутися у випадку підозри на:

  • сечо-кам’яної хвороби;
  • пухлини сечового міхура, нирок, передміхурової залози і яєчок;
  • еректильну дисфункцію;
  • безпліддя у чоловіків;
  • нетримання сечі та ін.
  • запальні захворювання нирок, сечового міхура, простати.

 

Чоловічі захворювання – допоможе уролог-андролог. Лікар уролог-андролог є виключно чоловічим лікарем, який допоможе у випадку сексуальних розладів. Чоловіки часто соромляться проблем зі здоров’ям такої категорії, однак тільки точний опис скарг пацієнта і його симптомів дадуть лікарю можливість визначити діагноз та підібрати результативне лікування.

 

Чоловіки літнього віку належать до групи ризику розвитку раку простати, тому після 40 років представникам сильної статі необхідно проходити профілактичне обстеження в уролога. За статистичними даними саме в цей період життя чоловіка часто проходить збільшення простати, і є вірогідність розвитку доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ).

 

У нашому медичному центрі веде прийом досвідчений лікар-уролог з багатим досвідом роботи. Стежить за сучасними тенденціями в світі урології та андрології і керується тільки методиками з доведеним рівнем ефективності (Доказова медицина). Завжди використовує сучасні методи діагностики і використовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

 

Для встановлення діагнозу необхідно візуалізувати уражений хворобою орган за допомогою УЗД або інших інструментальних методів, при необхідності – біопсії. Також, лікар-уролог призначає лабораторні методи діагностики – аналіз сечі, сперми, виділень із сечовипускного каналу.

На основі отриманих даних встановлюється діагноз і призначається лікування. Більшість захворювань в урології мають хронічний характер, тому пацієнтові важливо періодично відвідувати лікаря для контролю динаміки процесу.

 

 

Пластика вуздечки статевого члена в медичному центрі “VeroMed” у Львові.

 

Коротка вуздечка статевого члена – це серйозна проблема. Вона періодично зустрічається у чоловіків. У нормі вуздечка є еластичною тонкою перемичкою, яка з’єднує крайню плоть з головкою статевого члена. Вона має достатню довжину і еластичність. Так при ерекції крайня плоть може вільно рухатися, оголюючи голівку члена. Однак здатність тканини розтягуватися не безмежна, ось чому при занадто короткій вуздечці статевий акт стає справжніми тортурами. Вирішити цю проблему допоможе досвідчений лікар.

 

Скорочення вуздечки члена найчастіше є вродженим. На відміну від фімозу, ця патологія не створює особливого дискомфорту, поки чоловік не починає жити статевим життям.

 

При ерекції крайня плоть не може нормально зрушити, вуздечка сильно натягується. Так вона віджимає тканини головки. Безпосередньо при контакті туго натягнута тканина вуздечки може розриватися, в цей час виникає біль і сильна кровотеча. На місці розриву може утворитися грубий рубець, що приводить до деформації статевого члена і сексуальних порушень. Фактично, ця тканина є патологічною, її тут бути не повинно, і вона робить нормальне статеве життя неможливим.

 

 

Крім того, рубцева тканина практично не здатна розтягуватися, так що повторні розриви виникають ще частіше. При повторенні неприємних відчуттів цілком може виникнути страх перед інтимними контактами і навіть імпотенція. З огляду на, що все це виникає на самому початку інтимного життя, перспектива не дуже радісна. Ось чому пластика вуздечки статевого члена – це необхідна операція. Чим раніше вона буде зроблена в хорошій клініці, тим краще.

 

Сама хірургічна операція пластики не представляє особливої складності. Під місцевою анестезією хірург розсікає вуздечку поперек. Потім він зшиває її уздовж. За рахунок такої пластики відбувається подовження вуздечки статевого члена, причому ранка заживає швидко, залишаючи після себе майже непомітний шрам. Інтимні контакти можна відновлювати через 2 тижні після операції. Згодом перенесене хірургічне втручання нічим не дає про себе знати, оскільки шрам не помітний. Тому коротку вуздечку потрібно ліквідувати якомога швидше. Тим більше, що після операції всі порушення припиняються.

 

В нашому центрі вас чекає уважний і чуйний підхід, лікування з урахуванням індивідуальних особливостей організму, затишна і доброзичлива атмосфера. Лікування і турбота про здоров’я можуть поєднуватися з комфортом – ви переконаєтеся в цьому після відвідин наших фахівців.

Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
online free course
download intex firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
free online course
Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Консультація уролога первинна
500 грн
Календарь
Консультація уролога повторна
400 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) : нирки, сечовий міхур, простата
350 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) : нирки
200 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) : сечовий міхур, простата з визначенням залишкової сечі
300 грн
Календарь
Пальцеве ректальне дослідження простати
200 грн.
Календарь
Уретроскопія
700 грн
Календарь
Цистоскопія
1200 грн
Календарь
Забір матеріалу для ПЛР дослідження інфекцій (мазок уретри)
200 грн
Календарь
Забір матеріалу для ПЛР дослідження інфекцій (простатичний секрет)
250 грн
Календарь
Пункційна біопсія простати
1000 грн
Календарь
Гістологічне дослідження біопсійного матеріалу
500 грн
Календарь
Електроексцизія гострокінцевих кондилом статевого члена - 1 шт.
400 грн
Календарь
Лазерна ексцизія гострокінцевих кондилом статевого члена
1500 грн
Календарь
Масаж простати
200 грн
Календарь
Пластика короткої вуздечки статевого члена
3200 грн.
Календарь
Бужування уретри
500 грн
Календарь
Катетеризація сечового міхура
250 грн
Календарь
Видалення поліпу зовнішнього отвору уретри
2000 грн
Календарь
Видалення атером шкіри калитки
1800 грн
Календарь
Перев’язка
200 грн
Календарь