Polski
  • Українська
  • Polski
Адрес
Lwów, ul Shchyretska 36/5
Polski
  • Українська
  • Polski

Urologia

Урологія – галузь медичної науки, що займається діагностикою та лікуванням патологій та захворювань органів, котрі входять до складу сечостатевої системи чоловіків та сечовидільної системи у жінок. Більшість схильні до думки, що уролог – це тільки чоловічий лікар, однак він проводить лікування жінок та дітей також. Хороший уролог допоможе під час порушень роботи сечовидільної системи людини, оскільки саме ці органи схильні до руйнівного впливу різних мікроорганізмів, котрі і стають збудниками пієлонефритів, циститів, уретритів та інших захворювань.

 

Щодо прекрасної статі, то в своїй практиці спеціаліст зустрічає цистити та пієлонефрити у своїх пацієнток через специфічну будову сечостатевої системи жінки, тому у випадку підйому температури, больових відчуттів у попереку, частих сечовипускань необхідно, не зволікаючи, звернутися до уролога. До окремої групи належать інфекції, котрі передаються статевим шляхом (ІПСШ), які при неналежному та невчасному лікуванні можуть стати причинами хронічного протікання хворіб, і навіть порушення репродуктивної функції – безпліддя жінки чи чоловіка.

 

До лікаря-уролога слід звернутися у випадку підозри на:
• сечо-кам’яної хвороби;
• пухлини сечового міхура, нирок, передміхурової залози і яєчок;
• еректильну дисфункцію;
• безпліддя у чоловіків;
• нетримання сечі та ін.
• запальні захворювання нирок, сечового міхура, простати.

 

Чоловічі захворювання – допоможе уролог-андролог. Лікар уролог-андролог є виключно чоловічим лікарем, який допоможе у випадку сексуальних розладів. Чоловіки часто соромляться проблем зі здоров’ям такої категорії, однак тільки точний опис скарг пацієнта і його симптомів дадуть лікарю можливість визначити діагноз та підібрати результативне лікування.

 

Чоловіки літнього віку належать до групи ризику розвитку раку простати, тому після 40 років представникам сильної статі необхідно проходити профілактичне обстеження в уролога. За статистичними даними саме в цей період життя чоловіка часто проходить збільшення простати, і є вірогідність розвитку доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ).

 

 

У нашому медичному центрі веде прийом досвідчений лікар-уролог з багатим досвідом роботи. Стежить за сучасними тенденціями в світі урології та андрології і керується тільки методиками з доведеним рівнем ефективності (Доказова медицина). Завжди використовує сучасні методи діагностики і використовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

 

Для встановлення діагнозу необхідно візуалізувати уражений хворобою орган за допомогою УЗД або інших інструментальних методів, при необхідності – біопсії. Також, лікар-уролог призначає лабораторні методи діагностики – аналіз сечі, сперми, виділень із сечовипускного каналу.
На основі отриманих даних встановлюється діагноз і призначається лікування. Більшість захворювань в урології мають хронічний характер, тому пацієнтові важливо періодично відвідувати лікаря для контролю динаміки процесу.

 

 

Пластика вуздечки статевого члена в медичному центрі „VeroMed” у Львові.

 

Коротка вуздечка статевого члена – це серйозна проблема. Вона періодично зустрічається у чоловіків. У нормі вуздечка є еластичною тонку перемичку, яка з’єднує крайню плоть з головкою статевого члена. Вона має достатню довжину і еластичність. Так при ерекції крайня плоть може вільно рухатися, оголюючи голівку члена. Однак здатність тканини розтягуватися не безмежна, ось чому при занадто короткій вуздечці статевий акт стає справжніми тортурами. Вирішити цю проблему допоможе досвідчений лікар.

 

Скорочення вуздечки члена найчастіше є вродженим. На відміну від фімозу, ця патологія не створює особливого дискомфорту, поки чоловік не починає жити статевим життям. При ерекції крайня плоть не може нормально зрушити, вуздечка сильно натягується. Так вона віджимає тканини головки. Безпосередньо при контакті туго натягнута тканина вуздечки може розриватися, в цей час виникає біль і сильна кровотеча. На місці розриву може утворитися грубий рубець, що приводить до деформації статевого члена і сексуальних порушень. Фактично, ця тканина є патологічною, її тут бути не повинно, і вона робить нормальне статеве життя неможливим.

 

 

Крім того, рубцева тканина практично не здатна розтягуватися, так що повторні розриви виникають ще частіше. При повторенні неприємних відчуттів цілком може виникнути страх перед інтимними контактами і навіть імпотенція. З огляду на, що все це виникає на самому початку інтимного життя, перспектива не дуже радісна. Ось чому пластика вуздечки статевого члена – це необхідна операція. Чим раніше вона буде зроблена в хорошій клініці, тим краще.

 

Сама хірургічна операція пластики не представляє особливої складності. Під місцевою анестезією хірург розсікає вуздечку поперек. Потім він зшиває її уздовж. За рахунок такої пластики відбувається подовження вуздечки статевого члена, причому ранка заживає швидко, залишаючи після себе майже непомітний шрам. Інтимні контакти можна відновлювати через 2 тижні після операції. Згодом перенесене хірургічне втручання нічим не дає про себе знати, оскільки шрам не помітний. Тому коротку вуздечку потрібно ліквідувати якомога швидше. Тим більше, що після операції всі порушення припиняються.

 

В нашому центрі вас чекає уважний і чуйний підхід, лікування з урахуванням індивідуальних особливостей організму, затишна і доброзичлива атмосфера. Лікування і турбота про здоров’я можуть поєднуватися з комфортом – ви переконаєтеся в цьому після відвідин наших фахівців.

Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
lynda course free download
download micromax firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
online free course
Ceny
Usługa
Cena
Przyjęcie
Консультація уролога
350 грн.
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) : нирки, сечовий міхур, простата
300 грн.
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) : нирки
200 грн.
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) : сечовий міхур, простата з визначенням залишкової сечі
200 грн.
Календарь
Пальцеве ректальне дослідження простати
150 грн.
Календарь
Уретроскопія
700 грн.
Календарь
Цистоскопія
1200 грн.
Календарь
Забір матеріалу для ПЛР дослідження інфекцій (мазок уретри)
150 грн.
Календарь
Забір матеріалу для ПЛР дослідження інфекцій (простатичний секрет)
200 грн.
Календарь
Пункційна біопсія простати
1000 грн.
Календарь
Гістологічне дослідження біопсійного матеріалу
500 грн.
Календарь
Електроексцизія гострокінцевих кондилом статевого члена
1200 грн.
Календарь
Лазерна ексцизія гострокінцевих кондилом статевого члена
1500 грн.
Календарь
Масаж простати
200 грн.
Календарь
Пластика короткої вуздечки статевого члена
1700 грн.
Календарь
Бужування уретри
500 грн.
Календарь
Катетеризація сечового міхура
250 грн.
Календарь
Видалення поліпу зовнішнього отвору уретри
2000 грн.
Календарь
Видалення атером шкіри калитки
1800 грн.
Календарь
Перев’язка
150 грн.
Календарь