Адрес
м. Львів, вул. Щирецька 36

Цифрова трихоскопія й фототрихограма – передові методи діагностики стану волосся

Липень 22, 2020

Цифрова трихоскопія й фототрихограма – передові методи діагностики стану волосся.

Трихоскопія, Фототріхографія – діагностика Вашого волосся.

Цифрова комп’ютерна тріхоскопія – сучасний метод обстеження волосся і шкіри волосистої частини голови. Тріхоскоп – прилад оснащений цифровою камерою з високою роздільною здатністю і набором об’єктивів з різним ступенем збільшення від 10 до 1000 крат. Під час тріхоскопіі лікар – трихолог виробляє серію знімків шкіри волосистої частини голови, волосяних фолікул і волосся.

Показання до проведення трихоскопі і фототрихографіі:

всі види облисіння – (андрогенетичного, осередкове, дифузне, рубцеве)
всі види себореї – лупа (суха і жирна, змішана)
естетичні проблеми з волоссям: сухі, посічені, пошкоджені
будь-яке пошкодження волосся і шкіри голови після агресивного впливу

Цифрова трихоскопія

Трихоскопія – найінформативний і найшвидший метод діагностики в трихології, застосовуваний при всіх захворюваннях волосся і шкіри голови:

Дерматоскопія шкіри волосистої частини голови
Дослідження шкіри волосистої частини голови під багаторазовим збільшенням дозволяє, в ряді випадків, діагностувати причини випадіння волосся вже під час першої консультації у лікаря трихолога.

Сучасний трихоскоп дозволяє визначити тип і стан шкіри голови, щільність і стан волосяних фолікуллов, щільність зростання, типи і фази росту волосся. Проводиться діагностика стану сальних і потових залоз. Крім цього, трихоскоп дозволяє вивчити структуру волосся – від кореня до кінчика і визначити ступінь його стоншування або руйнування.

Подальша комп’ютерна обробка зроблених знімків, а також спеціальна програма дозволяє проаналізувати симптоми і ознаки захворювання волосся, скласти загальну картину проблеми волосся, визначити перелік додаткових досліджень і тактику подальшого лікування.

Знімки, зроблені під час трихоскопіі зберігаються в нашій базі пацієнтів. Це дозволяє лікарю – трихологу проводити динамічне спостереження за пацієнтом, оцінювати результати лікування і вносити відповідні корективи в лікування волосся.

Фототрихографія (фототрихограмма)

Методика яка дозволяє оцінити загальну кількість волосся, динаміку випадання волосся протягом доби, а також швидкість росту волосся в тій чи іншій зоні голови. Дані зіставляються з нормою для кожного типу волосся (блондини, брюнети, шатени, руді). Дослідження проводиться в два етапи з інтервалом в два дні. У перший день лікар трихолог збриває ділянку волосся близько 0,5 кв. См. В проблемній зоні. Через 48 годин проводиться оцінка швидкості та щільності відростають коріння волосся. Дані фіксуються на фототрихогораммі і використовуються для подальшої розробки тактики лікування.

Трихоскопія і фототрихографія абсолютно безболісні і нешкідливі методи обстеження волосся, що не потребують спеціальної підготовки. Тріхоскопія проводиться в “ВероМед” щодня.

Для повноти діагнозу захворювання волосся, застосовуються додаткові дослідження. Спектр досліджень може включати аналіз на мікроелементи, біохімічні показники крові, гормони, дослідження імунітету. При необхідності проводяться консультації суміжних фахівців, таких як гінеколог, уролог, ультразвукове дослідження внутрішніх органів, статевих органів і щитовидної залози.