Українська
 • Українська
 • Polski
Адрес
м. Львів, вул. Щирецька 36/5
Українська
 • Українська
 • Polski

Трансплантація волосся

Трансплантація волосся у Львові

 

Трансплантація волосся на голові — найбільш популярний метод трансплантації волосся, так звана аутотранплантація волосся. Даний процес передбачає пересадку активних волосяних фолікулів з донорських ділянок шкіри (тобто з тих ділянок шкіри, де спостерігається велике скупчення волосяних фолікулів і не пошкоджений ріст волосся).

 

Існує три види пересадки волосся: безшовна трансплантація методом FUE або HFE  і STRIP метод.

 

 

Метод FUE

Операція даним методом вперше була проведена в 90-х роках минулого століття, але до сьогодні залишається найбільш ефективним методом трансплантації. Цей спосіб безшовний, але назвати його повністю безопераційним не можна, так як все одно з’являються певні порушення цілісності тканин.

Як відбувається трансплантація волосся методом FUE?

 

Проходить операцію у декілька етапів:

 

 1. Проводиться забір донорського матеріалу, а саме трансплантатів, що складаються з декількох волосяних фолікулів. Такий забір здійснюється за допомогою механізованих апаратних інструментів – FUE-панчей, які являють собою гострі обертаючі пробійники. 
 2. У зоні робляться мікроскопічні надрізи або проколи, в залежності від розмірів графти. Така процедура може бути дещо болячою, тому часто використовується місцева анестезія.
 3. Потім у надрізи або проколи поміщаються графти. Переміщення здійснюється за допомогою пінцета.

 

Вся операція методом FUE може зайняти близько 5-8 годин і більше (тривалість залежить від ступеня та розміру зони облисіння). Невеликі рубці зазвичай загоюються за кілька днів, а на їх місці утворюються кірочки, які відпадають приблизно через тиждень. Можливий невеликий набряк і дискомфорт після операції, але все проходить через кілька тижнів.

 

 

Метод HFE

 

Пересадка волосся HFE відрізняється від методу FUE, але все одно схожі між собою. Даний спосіб з’явився на світ трохи пізніше ніж FUE, а саме на початку 21 століття. 

 

Трансплантація FUE частково автоматизована, а метод HFE передбачає дуже акуратну та чітку роботу рук лікаря. Ніяких проколів і надрізів не потрібно, інструмент дозволяє одночасно зробити мікроскопічний отвір і відразу ж помістити в нього донорський матеріал.

Як проводиться операція по пересадці волосся:

 

 • На початку, лікар повинен вибрати, яка ділянка найбільше підходить як донорська. Вона повинна містити достатню кількість волосків. Вибрану ділянку потрібно вистригти, щоб оцінити, в якому стані перебувають фолікули.
 • Опісля буде відбуватися забір за допомогою спеціального інструменту – мікропанча, але ним буде працювати сам хірург. Що і являється відмінністю від попереднього методу. Розміри інструменту є настільки делікатні (діаметр становить приблизно 0,5 – 0,8 мм), що можна захоплювати лише фолікули, залишаючи прилеглі тканини непошкодженими.
 • Далі здійснюється переміщення фолікулів у потрібну зону. Підсадка проводиться з допомогою спеціальних інструментів – імплантерів. Ця процедура теж відрізняється, від тої, яка проводиться при FUE пересадці. Діаметр цього приладу має такий ж самий малесенький діаметр як у мікропанча. Під природним кутом та на нормальну глибину поміщається фолікул. Не потребує жодних проколів чи надрізів, так як інструмент дозволяє одночасно зробити мікроскопічний отвір та одразу помістити у донорський матеріал. 

 

 

Даний метод має ряд переваг:

 

 • При трансплантації власного волосся з донорських ділянок шкіри немає ризику відторгнення тканин, що супроводжується дуже неприємними наслідками, тому ніяких побічних ефектів не спостерігається.
 • Після пересадки волосся на голові пацієнт отримує можливість стати власником густого волосся, з якою можна здійснювати будь-які маніпуляції — пересаджене волосся досить легко переносить хімічну завивку, фарбування та інші перукарські процедури.
 • Крім того, ще один істотний плюс аутотрансплантації — це можливість пересадки волосся на ділянки шкіри голови, що облисіли з інших ділянок тіла.

 

пересадка волосся Львів

STRIP-метод

 

STRIP-методу віддають перевагу чоловіки з високим іміджем, що не готові кардинально міняти зачіску і голитися наголо.Цей метод дозволяє за 5-6 годин пересадити до 12000 волосяних фолікул (приблизно 5000 графтів), не знижуючи щільності волосся в потиличній донорській зоні.

  

Процес відбувається наступним чином: під місцевою анестезією виділяється фрагмент шкіри з волосяними фолікулами. Після цього в потиличній зоні накладається косметичний мікро-шов. Отриманий донорський матеріал надходить в стерильну лабораторію, де медичні сестри під бінокулярним збільшенням виділяють мікро-трансплантати (графти) для пересадки. Пересадка волосся в зону облисіння проводиться з урахуванням напрямку росту власного волосся. Імплантація графтів при STRIP-методі проводиться або ручним способом, або із застосуванням імплантера. Вибір способу імплантації залежить від типу шкіри і характеру облисіння.

 

Трансплантація волосся ціна якої розраховується індивідуально і залежить від ступеня облисіння.

Пересадка волосся в зону брів

 

Брови – важливий елемент обличчя, який здатний кардинально змінити людину. 

Форма і вигин впливають на овал лиця, а колір може додати яскравості очам навіть без застосування макіяжу. На жаль, лише одиниці можуть похвалитися ідеальними бровами, а більшість людей щоразу повинні проводити певні маніпуляції для отримання гарних брів. 

Одним з найпростіших прийомів зміни брів є макіяж, але часто його буває недостатньо. До того ж наносити косметику необхідно кожного дня. Існує також безліч методик, що дозволяють надовго зміни форму та колір брів: внесення фарбувальних речовин в шкіру за допомогою татуажу або мікроблейдінга. Проте, звичайний природний ефект можна отримати, лише пересадивши волоски в область брови.

Більше про ціни на пересадку волосся можна знайти на нашому сайті або зателефонувавши у наш медичний центр.

 

 

Хто може потребувати пересадки волосся в зону брів?

Причини, при яких людині може знадобитися пересадка брів, можуть бути різноманітні і зазвичай не залежать від статі. Найбільш поширеними з них є:

 

 • для збільшення густоти ;
 • зміна форми брів в залежності від форми обличчя;
 • маскування шрамів, рубців та опіків;
 • дуже рідкі та тонкі брови;
 • несиметричне розташування.

 

Якщо пацієнт бажає скористатися процедурою пересадки волосся на брови, то потрібно пам’ятати про ряд протипоказань для проведення цієї процедури.

 

 • Пересадку неможливо провести при нестачі волосся з донорської області, але для брів зазвичай потрібна невелика кількість волосків, тому це буває дуже рідко;
 • Можливе загострення шкірних захворювань в зоні пересадки, але це тимчасове протипоказання. Після повного лікування можна буде провести трансплантацію волосся у Львові. Але буде потрібна консультація дерматолога;
 • Цукровий діабет часто впливає на швидке та хороше загоєння після взяття волосся і якісну приживлюваность трансплантатів. Також дане захворювання створює великий ризик інфекційних захворювань. 

Пропонується процедура під назвою трансплантація волосся ціна якої розраховується індивідуально і залежить від ступеня облисіння. Отримати більш детальну інформацію щодо ціни та консультацію лікаря можна записавшись на прийом або пройшовши онлайн консультацію..

Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Безшовна трансплантація волосся (розраховується індивідуально, в залежності від ступені облисіння)/1 графт
35 грн
Календарь
Безшовна пересадка волосся в зону брів (розраховується індивідуально)/1 графт
40 грн
Календарь
Безшовна пересадка волосся в зону бороди (розраховується індивідуально)/1 графт
40 грн
Календарь