Адрес
м. Львів, вул. Щирецька 36

Трансплантація волосся

Пересадка волосся на голові — найпопулярніший на сьогоднішній день метод трансплантації волосся, так звана аутотранплантація волосся, яка передбачає пересадку активних волосяних фолікулів з донорських ділянок шкіри (тобто з тих ділянок шкіри, де спостерігається велике скупчення волосяних фолікулів і зростання волосся не пошкоджене).


Існують наступні різновиди пересадки волосся: безшовна трансплантація ( FUE, HFE метод) і STRIP метод.

 

Метод FUE

 

Операція по пересадці волосся методом FUE (Follicular units extraction) вперше була проведена в 90-х роках минулого століття, але донині залишається найбільш ефективним методом трансплантації. Цей спосіб безшовний, але назвати його повністю безопераційним не можна, так як порушення цілісності тканин при операції FUE все ж має місце бути.

 

Суть методу пересадки. Як проводиться процедура?

 

Безшовна пересадка волосся методом FUE здійснюється в кілька етапів:

 

Спочатку проводиться забір донорського матеріалу, а саме трансплантатів, що складаються з декількох волосяних фолікулів. Такий забір здійснюється за допомогою механізованих апаратних інструментів – FUE-панчей, які являють собою гострі обертаючі пробійники. По діаметру вони перевищують розмір фолікулів, так що дрібні рубці все ж залишаться, але вони будуть майже непомітними.

 

У зоні робляться мікроскопічні надрізи або проколи (якщо графти мають невеликі розміри). Такі маніпуляції можуть бути болісними, тому при операціях FUE часто використовується місцева анестезія.

 

Потім в надрізи (або проколи) будуть поміщатися графти. Переміщення здійснюється з допомогою пінцета.

 

 

Вся операція методом FUE може зайняти близько 5-8 годин і більше (тривалість залежатиме від ступеня та розміру зони облисіння). Невеликі рубці зазвичай гояться за кілька днів, а на їх місці утворюються кірочки, які випадають через тиждень. Ускладнення після трансплантації FUE виникають рідко. Можливі невеликий набряк і дискомфорт, але все проходить через кілька тижнів.

 

Метод HFE

Пересадка волосся HFE (Hand follicul extraction) відрізняється від методу FUE, але все ж схожа до нього. Даний спосіб з’явився пізніше, ніж FUE, а саме на початку нинішнього століття. І сьогодні багато хто вибирає саме його.

 

Якщо трансплантація FUE частково автоматизована, то метод HFE передбачає кропітку роботу рук лікаря (це зрозуміло з назви). Операція проводиться в кілька етапів:

 

Спочатку фахівець повинен вибрати найбільш відповідну донорську ділянку. На ній має бути достатня кількість якісного волосся. Обрану ділянку необхідно вистригти, що дозволяє повністю оцінити стан фолікулів. Далі хірург повинен зробити доскональний огляд і виявити найбільш активні і здорові фолікули (використовуватися будуть тільки вони).

 

Потім буде здійснюватися забір. Як і при трансплантації FUE, використовується спеціальний інструмент – мікропанч. Але працювати ним буде сам хірург. Діаметр інструменту невеликий і становить лише 0,5-0,8 міліметрів, що дозволяє захоплювати тільки фолікули, залишаючи недоторканим прилеглі тканини. Мікропанч поміщається під шкіру на глибину близько 1 міліметра і допомагає витягувати фолікули.

 

Далі буде здійснюватися безпосереднє приміщення фолікулів у приймаючу зону. І така процедура теж відрізняється від тієї, яка проводиться при FUE пересадки. Так, підсадка здійснюється з допомогою спеціальних інструментів – імплантерів. Діаметр такого приладу дорівнює діаметру мікропанча. Фолікул поміщається на нормальну глибину і під природним кутом. Ніяких проколів і надрізів не потрібно, інструмент дозволяє одночасно створити мікроскопічний отвір і відразу ж помістити в нього донорський матеріал. Метод FUE ж передбачає надрізи.

 

Процедура менш болюча, ніж трансплантація методом FUE, але пацієнтові також можуть запропонувати анестезію. Мікроскопічні ранки повністю заживають через кілька днів. Побічні ефекти малоймовірні. Ніяких рубців не залишається.

 

Аутотрансплантація волосся володіє, в порівнянні з іншими методами боротьби з облисінням, рядом істотних переваг.

 

В першу чергу, при трансплантації власного волосся з донорських ділянок шкіри немає ризику відторгнення тканин, що супроводжується дуже неприємними наслідками, тому ніяких побічних ефектів не спостерігається.

 

Після пересадки волосся на голові пацієнт отримує можливість стати власником густої шевелюри, з якою можна здійснювати будь-які маніпуляції — пересаджене волосся досить легко переносить хімічну завивку, фарбування та інші перукарські процедури.

 

Крім того, ще один істотний плюс аутотрансплантації — це можливість пересадки волосся на ділянки шкіри голови, що облисіли з інших ділянок тіла.

 

STRIP-метод

 

STRIP-методу віддають перевагу чоловіки з усталеним іміджем, що не готові кардинально міняти зачіску і голитися наголо.

Не знижуючи щільності волосся в потиличній донорській зоні, STRIP-метод дозволяє за 5-6 годин пересадити до 12000 волосяних фолікул (приблизно 5000 графтов).

Пересадка волосся STRIP – методом для жінок ідеальна, тому що не вимагає вибривання потиличної зони.

 

 

Перший етап процедури:

В умовах комфортних для пацієнта, під місцевою анестезією виділяється фрагмент шкіри з волосяними фолікулами. Після цього в потиличній зоні накладається косметичний мікро-шов.

 

Другий етап процедури:

Отриманий донорський матеріал надходить в стерильну лабораторію. Де медичні сестри під бінокулярним збільшенням виділяють мікро-трансплантати (графти) для пересадки. За дві години роботи, медсестри нашого медичного центру готують від 8000 до 12000 волосяних фолікул для трансплантації.

 

Третій етап процедури:

Пересадка волосся в зону облисіння проводиться з урахуванням напрямку росту власного волосся. Імплантація графтів при STRIP-методі проводиться або ручним способом, або із застосуванням імплантера. Вибір способу імплантації залежить від типу шкіри і характеру облисіння.

 

Ціна пересадки волосся розраховується індивідуально і залежить від ступеня облисіння.

 

 

Отримати більш детальну консультацію фахівця можна записавшись на прийом або пройшовши онлайн консультацію.

Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download samsung firmware
Download WordPress Themes Free
udemy free download
Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Безшовна пересадка волосся (розраховується індивідуально (в залежності від ступеня облисіння)
25 грн за один графт
Календарь