Українська
 • Українська
 • Polski
Адрес
м. Львів, вул. Щирецька 36/5
Українська
 • Українська
 • Polski

Трансплантація волосся

Пересадка волосся на голові — найпопулярніший на сьогоднішній день метод трансплантації волосся, так звана аутотранплантація волосся, яка передбачає пересадку активних волосяних фолікулів з донорських ділянок шкіри (тобто з тих ділянок шкіри, де спостерігається велике скупчення волосяних фолікулів і зростання волосся не пошкоджене).

 

 

 

Існують наступні різновиди пересадки волосся: безшовна трансплантація (FUE, HFE метод) і STRIP метод.

 

Метод FUE

 

Операція по пересадці волосся методом FUE (Follicular units extraction) вперше була проведена в 90-х роках минулого століття, але донині залишається найбільш ефективним методом трансплантації. Цей спосіб безшовний, але назвати його повністю безопераційним не можна, так як порушення цілісності тканин при операції FUE все ж має місце бути.

 

Суть методу пересадки. Як проводиться процедура?

 

Безшовна пересадка волосся методом FUE здійснюється в кілька етапів:

 

Спочатку проводиться забір донорського матеріалу, а саме трансплантатів, що складаються з декількох волосяних фолікулів. Такий забір здійснюється за допомогою механізованих апаратних інструментів – FUE-панчей, які являють собою гострі обертаючі пробійники. По діаметру вони перевищують розмір фолікулів, так що дрібні рубці все ж залишаться, але вони будуть майже непомітними.

 

У зоні робляться мікроскопічні надрізи або проколи (якщо графти мають невеликі розміри). Такі маніпуляції можуть бути болісними, тому при операціях FUE часто використовується місцева анестезія.

 

Потім в надрізи (або проколи) будуть поміщатися графти. Переміщення здійснюється з допомогою пінцета.

Вся операція методом FUE може зайняти близько 5-8 годин і більше (тривалість залежатиме від ступеня та розміру зони облисіння). Невеликі рубці зазвичай гояться за кілька днів, а на їх місці утворюються кірочки, які випадають через тиждень. Ускладнення після трансплантації FUE виникають рідко. Можливі невеликий набряк і дискомфорт, але все проходить через кілька тижнів.

 

 

Метод HFE

 

Пересадка волосся HFE (Hand follicul extraction) відрізняється від методу FUE, але все ж схожа до нього. Даний спосіб з’явився пізніше, ніж FUE, а саме на початку нинішнього століття. І сьогодні багато хто вибирає саме його.

 

Якщо трансплантація FUE частково автоматизована, то метод HFE передбачає кропітку роботу рук лікаря (це зрозуміло з назви). Операція проводиться в кілька етапів:

 

Спочатку фахівець повинен вибрати найбільш відповідну донорську ділянку. На ній має бути достатня кількість якісного волосся. Обрану ділянку необхідно вистригти, що дозволяє повністю оцінити стан фолікулів. Далі хірург повинен зробити доскональний огляд і виявити найбільш активні і здорові фолікули (використовуватися будуть тільки вони).

 

 

Потім буде здійснюватися забір. Як і при трансплантації FUE, використовується спеціальний інструмент – мікропанч. Але працювати ним буде сам хірург. Діаметр інструменту невеликий і становить лише 0,5-0,8 міліметрів, що дозволяє захоплювати тільки фолікули, залишаючи недоторканим прилеглі тканини. Мікропанч поміщається під шкіру на глибину близько 1 міліметра і допомагає витягувати фолікули.

 

Далі буде здійснюватися безпосереднє приміщення фолікулів у приймаючу зону. І така процедура теж відрізняється від тієї, яка проводиться при FUE пересадки. Так, підсадка здійснюється з допомогою спеціальних інструментів – імплантерів. Діаметр такого приладу дорівнює діаметру мікропанча. Фолікул поміщається на нормальну глибину і під природним кутом. Ніяких проколів і надрізів не потрібно, інструмент дозволяє одночасно створити мікроскопічний отвір і відразу ж помістити в нього донорський матеріал. Метод FUE ж передбачає надрізи.

 

Процедура менш болюча, ніж трансплантація методом FUE, але пацієнтові також можуть запропонувати анестезію. Мікроскопічні ранки повністю заживають через кілька днів. Побічні ефекти малоймовірні. Ніяких рубців не залишається.

 

Аутотрансплантація волосся володіє, в порівнянні з іншими методами боротьби з облисінням, рядом істотних переваг.

 

В першу чергу, при трансплантації власного волосся з донорських ділянок шкіри немає ризику відторгнення тканин, що супроводжується дуже неприємними наслідками, тому ніяких побічних ефектів не спостерігається.

 

Після пересадки волосся на голові пацієнт отримує можливість стати власником густої шевелюри, з якою можна здійснювати будь-які маніпуляції — пересаджене волосся досить легко переносить хімічну завивку, фарбування та інші перукарські процедури.

 

Крім того, ще один істотний плюс аутотрансплантації — це можливість пересадки волосся на ділянки шкіри голови, що облисіли з інших ділянок тіла.

 

пересадка волосся Львів трансплантація волосся на голові

STRIP-метод

 

STRIP-методу віддають перевагу чоловіки з усталеним іміджем, що не готові кардинально міняти зачіску і голитися наголо.

 

Не знижуючи щільності волосся в потиличній донорській зоні, STRIP-метод дозволяє за 5-6 годин пересадити до 12000 волосяних фолікул (приблизно 5000 графтов).

 

Пересадка волосся STRIP – методом для жінок ідеальна, тому що не вимагає вибривання потиличної зони.

 

Перший етап процедури:

В умовах комфортних для пацієнта, під місцевою анестезією виділяється фрагмент шкіри з волосяними фолікулами. Після цього в потиличній зоні накладається косметичний мікро-шов.

 

Другий етап процедури:

Отриманий донорський матеріал надходить в стерильну лабораторію. Де медичні сестри під бінокулярним збільшенням виділяють мікро-трансплантати (графти) для пересадки. За дві години роботи, медсестри нашого медичного центру готують від 8000 до 12000 волосяних фолікул для трансплантації.

 

Третій етап процедури:

Пересадка волосся в зону облисіння проводиться з урахуванням напрямку росту власного волосся. Імплантація графтів при STRIP-методі проводиться або ручним способом, або із застосуванням імплантера. Вибір способу імплантації залежить від типу шкіри і характеру облисіння.

 

Ціна пересадки волосся розраховується індивідуально і залежить від ступеня облисіння.

 

Пересадка волосся в зону брів

 

Брови іноді називають оправою особи: доглянуті, густі і з правильно підібраною формою – здатні змінити зовнішність. Багато відомих акторів, наприклад Одрі Хепберн або Марлен Дітріх, зробили форму брів своєю візитною карткою.

 

Форма і вигин впливають на овал обличчя, а колір може додати яскравості очам навіть без застосування макіяжу. На жаль, лише одиниці можуть похвалитися ідеальними бровами, а більшості людей доводиться вдаватися до різних прийомів, щоб отримати брови своєї мрії.

 

Одним з найпростіших прийомів зміни брів є макіяж, але в багатьох випадках його недостатньо. До того ж наносити косметику необхідно кожного дня. Існує також безліч методик, що дозволяють надовго «намалювати» брови: внесення фарбувальних речовин в шкіру за допомогою татуажу або мікроблейдінга. Проте, самий природний ефект можна отримати, лише пересадивши волоски в область брови.

 

Кому і коли потрібна пересадка волосся в зону брів?

 

Причини, за якими людині може знадобитися пересадка брів, можуть бути різні і зазвичай не залежать від статі.

 

Серед поширених причин можна відзначити:

 • підвищення густоти брів
 • зміна форми брів з урахуванням форми обличчя
 • маскування шрамів, рубців та опіків
 • рідкісні, тонкі брови
 • несиметричне розташування брів

 

Якщо пацієнт вирішує вдатися до процедури пересадки волосся на брови, то потрібно враховувати протипоказання для проведення цієї процедури.

 • Пересадку не вийде провести при нестачі волосся в донорської області, проте для брів зазвичай потрібна невелика кількість матеріалу.
 • Загострення шкірних захворювань в зоні пересадки – це тимчасове протипоказання. Після лікування можна буде провести трансплантацію волосся. Але буде потрібна консультація дерматолога.
 • Цукровий діабет в більшості випадків перешкоджає хорошому загоєнню після взяття волосся і якісної приживлюваності трансплантатів, також при даному захворюванні великий ризик інфекційних ускладнень.

 

 

Отримати більш детальну консультацію фахівця можна записавшись на прийом або пройшовши онлайн консультацію.

Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
download udemy paid course for free
download intex firmware
Free Download WordPress Themes
free download udemy course
Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Безшовна пересадка волосся (розраховується індивідуально (в залежності від ступеня облисіння)
25 грн за один графт
Календарь
Безшовна пересадка волосся в зону брів (розраховується індивідуально)
30 грн за один графт
Календарь
Безшовна пересадка волосся в зону бороди (розраховується індивідуально)
30 грн за один графт
Календарь