Адрес
м. Львів, вул. Щирецька 36

Трихологія

Що таке гарне волосся? Звичайно ж, здорові і доглянуті, неважливо, якої вони довжини.

Однак сьогодні дуже складно зберігати здоров’я волосся, враховуючи погану екологію в цілому, жорсткість води, брак вітамінів і неправильне харчування, хвороби і стреси, неправильний догляд за волоссям.

 

58% жінок і 60% чоловіків стикаються з проблемою сильного випадання або поганого росту і ослаблення волосся, чутливого, сухого або хімічно пошкодженого волосся.
45% жінок і 65% чоловіків хотіли б впоратися з порушенням роботи сальних залоз на шкірі голови, порушенням гідроліпідного балансу.
40% жінок і 60% чоловіків турбує проблема лупи.

 

Виходить, що потрібно досить багато врахувати для того, щоб волосся стало від природи сильним і блискучим, еластичним, красивим. Щоб наблизитися до такого ідеалу і була створена наука про здоров’я волосся – трихологія. Цей напрямок медицини отримало свій розвиток в західних країнах на початку ХХ століття. А в другій половині століття трихологія почала бурхливо розвиватися: почали з’являтися навчальні та науково-дослідні центри, а також тріхологічні клініки, в яких можна було пройти лікування волосся у спеціально підготовлених лікарів. Стало зрозуміло, що краса волосся залежить від їхнього здоров’я.

 

Але без тілесного здоров’я неможливе здоров’я волосся. Тому фахівці індустрії краси добре знають, що потрібно не тільки досягати зовнішнього, декоративного ефекту, а й покращувати стан окремих систем і всього організму.

 

Прийом лікаря-трихолога можна розділити на кілька основних етапів:

 

Огляд шкіри і волосся під мікроскопом, забезпеченим відеокамерою. На цьому етапі виходить багаторазово збільшене зображення шкіри і волосся, камеру можна фокусувати на найдрібніших деталях.

Проведення комп’ютерної діагностики волосся і шкіри голови.

Детальна консультація, що включає підбір лікарських засобів для здійснення догляду за волоссям в домашніх умовах.

 

Чому випадає волосся?

 

Однією з помітних проблем зі здоров’ям, що виникають у сучасних людей, можна вважати випадання волосся. Вона зумовлена ​​різними причинами. Це може бути дисфункція центральної або периферичної нервової системи, ендокринної системи, стрес, інфекційні захворювання, аутоімунна патологія, генетична схильність.

 

Звичайно, не можна вирішувати подібні проблеми самостійно, в домашніх умовах. Самолікування з використанням загальноприйнятих аптечних препаратів може не тільки не дати ефекту, а й погіршити ситуацію. При випаданні волосся крім якісної діагностики потрібен  адекватний підбір індивідуально підходящих лікарських засобів

 

Лікування випадання волосся (алопеція) тривалий і складний. Його принципи залежать від віку людини, від клінічної форми захворювання, від того, на якій воно стадії. Нерідко Трихологическа лікування необхідно поєднувати з лікуванням у суміжних фахівців.

 

Основні причини алопеції

Є кілька теорій, які описують основні причини випадіння волосся.

 

Аутоіммунна теорія – одна з найактуальніших сучасних теорій, що стосуються питань випадання волосся. Вона передбачає, що в організмі людини починають вироблятися антитіла до клітин волосяних сосочків. У зв’язку з цим волосяні фолікули занадто рано починають переходити з анагенної фази (фази інтенсивного росту) в тілогенну (фазу спокою). Оскільки навколо фолікула довгий час накопичується інфільтрат імунних клітин, харчування фолікули погіршується і наступне волосся з’являється дистрофічним, ослабленим. Так запускається процес облисіння.

 

Дифузна алопеція може бути гострою або хронічною. Це рівномірне і сильне випадання волосся по всій поверхні волосистої частини голови.

 

Гостро почалося захворювання обумовлено важкими інфекціями, операціями, проведеними під загальним наркозом, фізичними або психологічними травмами, пологами.

 

Хронічна алопеція – зазвичай результат будь-яких ендокринних дисфункцій, тривалого прийому певних препаратів (в тому числі гормональних, з високим вмістом прогестерону). Вона може бути пов’язана і з віковими змінами, нестачею необхідних жирних кислот, з порушеннями обмінних процесів і харчування.

 

Андрогенное облисіння – це порідіння волосся за чоловічим типом, тобто на лобі і тімені. Візуально це можна визначити як відступ кордону волосся від чола, при цьому в центрі тімені волосся рідшають. Це і є типові ознаки андрогенної алопеції. Подібні симптоми можуть виникнути у жінок через два місяці після пологів, в постменопаузі або при полікистозі яєчників.

 

Себорійна алопеція може бути пов’язана з посиленим виробленням шкірного сала і гіперкератозом, а в цілому – з гормональними порушеннями. Для лікування волосся при даному захворюванні необхідно застосовувати засоби, що зменшують саловиділення, що звужують сальні залози, що усувають гіперкератоз.

 

 

Пересадка волосся на голові — найпопулярніший на сьогоднішній день метод трансплантації волосся, так звана аутотранплантація волосся, яка передбачає пересадку активних волосяних фолікулів з донорських ділянок шкіри (тобто з тих ділянок шкіри, де спостерігається велике скупчення волосяних фолікулів і зростання волосся не пошкоджене).

Існують наступні різновиди пересадки волосся: безшовна трансплантація (FUE, HFE метод) і STRIP метод.

 

Метод FUE

Операція по пересадці волосся методом FUE (Follicular units extraction) вперше була проведена в 90-х роках минулого століття, але донині залишається найбільш ефективним методом трансплантації. Цей спосіб безшовний, але назвати його повністю безопераційним не можна, так як порушення цілісності тканин при операції FUE все ж має місце бути. Безшовна пересадка волосся методами HFE і FUE: суть процедури, ефект.

 

Суть методу пересадки. Як проводиться процедура?

 

Безшовна пересадка волосся методом FUE здійснюється в кілька етапів:

 

Спочатку проводиться забір донорського матеріалу, а саме трансплантатів, що складаються з декількох волосяних фолікулів. Такий забір здійснюється з допомогою механізованих апаратних інструментів – FUE-панчей, які являють собою гострі обертаючі пробійники. По діаметру вони перевищують розмір фолікулів, так що дрібні рубці все ж залишаться, але вони будуть майже непомітними.

 

У зоні робляться мікроскопічні надрізи або проколи (якщо графти мають невеликі розміри). Такі маніпуляції можуть бути болісними, тому при операціях FUE часто використовується місцева анестезія.

 

Потім в надрізи (або проколи) будуть поміщатися графти. Переміщення здійснюється з допомогою пінцета.

Вся операція методом FUE може зайняти близько 5-8 годин і більше (тривалість залежатиме від ступеня та розміру зони облисіння). Невеликі рубці зазвичай гояться за кілька днів, на їх місці утворюються кірочки, які відпадуть через тиждень. Ускладнення після трансплантації FUE виникають рідко. Можливі невеликий набряк і дискомфорт, але все проходить через кілька тижнів.

 

Метод HFE

Пересадка волосся HFE (Hand follicul extraction) відрізняється від методу FUE, але все ж схожа з ним. Даний спосіб з’явився пізніше, ніж FUE, а саме на початку нинішнього століття. І сьогодні багато хто вибирає саме його.

 

Якщо трансплантація FUE частково автоматизована, то метод HFE передбачає кропітку роботу рук лікаря (це зрозуміло з назви). Операція проводиться в кілька етапів:

 

Спочатку фахівець повинен вибрати найбільш відповідну донорську ділянку. На ньому має бути достатня кількість якісних волосся. Обрану ділянку необхідно вистригти, що дозволяє повністю оцінити стан фолікулів. Далі хірург повинен зробити доскональний огляд і виявити найбільш активні і здорові фолікули (використовуватися будуть тільки вони).

 

Потім буде здійснюватися забір. Як і при трансплантації FUE, використовується спеціальний інструмент – мікропанч. Але працювати ним буде сам хірург. Діаметр інструменту невеликий і становить лише 0,5-0,8 міліметрів, що дозволяє захоплювати тільки фолікули, залишаючи недоторканим прилеглі тканини. Мікропанч поміщається під шкіру на глибину близько 1 міліметра і допомагає витягувати фолікули.

 

Далі буде здійснюватися безпосереднє приміщення фолікулів у приймаючу зону. І така процедура теж відрізняється від тієї, яка проводиться при FUE пересадки. Так, підсадка здійснюється з допомогою спеціальних інструментів – імплантерів. Діаметр такого приладу дорівнює діаметру мікропанча. Фолікул поміщається на нормальну глибину і під природним кутом. Ніяких проколів і надрізів не потрібно, інструмент дозволяє одночасно створити мікроскопічний отвір і відразу ж помістити в нього донорський матеріал. Метод FUE ж передбачає надрізи.

 

Процедура менш болюча, ніж трансплантація методом FUE, але пацієнтові можуть запропонувати анестезію. Мікроскопічні ранки повністю заживають через кілька днів. Побічні ефекти малоймовірні. Ніяких рубців не залишається.

Аутотрансплантація волосся володіє, в порівнянні з іншими методами боротьби з облисінням, рядом істотних переваг.

В першу чергу, при трансплантації власного волосся з донорських ділянок шкіри немає ризику відторгнення тканин, що супроводжується дуже неприємними наслідками, тому ніяких побічних ефектів не спостерігається.

Після пересадки волосся на голові пацієнт отримує можливість стати власником густої шевелюри, з якою можна здійснювати будь-які маніпуляції — пересаджене волосся досить легко переносить хімічну завивку, фарбування та інші перукарські процедури.

Крім того, ще один істотний плюс аутотрансплантації — це можливість пересадки волосся на ділянки шкіри голови, що облисіли з інших ділянок тіла.

Free Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
udemy free download
download xiomi firmware
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy paid course
Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Консультація трихолога первинна
400 грн
Календарь
Консультація трихолога повторна
250 грн
Календарь
Плазмотерапія волосистої частини голови (1 пробірка)
700 грн
Календарь
Реконструкція волосся
1000 грн
Календарь
Пілінг
700 грн
Календарь
Пілінг + реконструкція
1500 грн
Календарь
Мезороллер
450 грн
Календарь