Адрес
м. Львів, вул. Щирецька 36

Косметологія

Косметологія — наука про естетичні проблеми організму людини, їх етіології, прояви та методи корекції, також — збір методик, направлених на корекцію естетичних проблем зовнішності людини.

До косметолога звертаються з проблемами естетичного характеру (постакне, гіперпігментація, комедони), а також з першими ознаками вікових змін. Косметолог допоможе грамотно організувати індивідуальний домашній догляд, допоможе розібратися в засобах по догляду за шкірою та надати професійні рекомендації в кожному окремому випадку.

 

Косметологічні процедури направлені не лише на корекцію проблем естетичного характеру, існує багато доглядових процедур для будь-якого віку, щоб шкіра виглядала здоровою та сяючою.
Звичайно, більшість процедур в косметолога направлені на профілактику антивікових змін пацієнта! В кожному окремому випадку підбирається курс процедур для корекції проблем.

Косметолог допоможе зберегти красу і молодість Вашої шкіри!
Профілактика завжди краще, ніж лікування! Здорова шкіра та природня краса – тренд сьогодення!

 

Осінню дуже актуальними будуть процедури зволоження шкіри, особливо для тих, хто насолодився морським відпочинком та сонечком літом. Адже, перші зморшки – це відповідь шкіри на нестачу вологи! Тому дуже важливо підтримувати гідратацію шкіри!

Процедури зволоження можуть неінвазивні , такі як карбоксітерапія, оксигенація, пілінги, з використанням активних концентратів, масочок тощо. Такі процедури підходять для всіх типів шкіри та вікових обмежень не мають.

 

Ін’єкційні методи препаратами на основі гіалуронової кислоти для глибокого зволоження та профілактики вікових змін підійдуть для пацієнтів старше 30 років.

 

Як правило, всі процедури є курсовими і підбираються індивідуально в кожному окремому випадку!

 

Пілінг — дуже ефективна процедура

Але виникає питання: «Чи можна робити пілінг обличчя влітку, і якщо так, то який вибрати?».  Все залежить від того, який препарат використовується, який стан шкіри.

Які пілінги можна робити влітку і кому вони рекомендовані?

Влітку можна робити тільки легкі пілінги, які знижують чутливість до UF-променів. До дозволених відносяться:

 • Мигдальний — його текстура така, що процедуру добре переносять навіть люди, які страждають від алергій. Прекрасно працює з проблемною шкірою.
 • Молочний — в складі компоненти ферментації молока, тому він не є подразником для шкіри. Класно зволожує.
 • Феруловий — добре усуває ефект фотостаріння, перешкоджає появі пігментації.
 • Ензимний — омолоджує. Немає протипоказів!
 • Глюконалактон— активізує природну UF-захист шкіри та зволожує шкіру. Дозволений навіть при псоріазі.
 • Карбоновий — після нього практично ніколи не буває сухості і почервоніння шкірних покривів.

 

 

Кому і для чого показані легкі пілінги влітку?

 • Людям з жирною і проблемною шкірою
 • Якщо нерівномірний тон обличчя, наявність пігментних плям
 • Наявність плям пост-акне
 • Для усунення сухості і в’ялості.
 • Пілінг – це є глибоке очищення шкіри. Тому пілінг, як альтернатива чистки
 • Як парадно-вихідна процедура.

 

Процедура, яка профілактує старіння – біоревіталізація!

Біоревіталізація – це уколи препаратами на основі гіалуронової кислоти (глибоке зволоження), які робляться в область обличчя, шиї, зони декольте та кисті рук спеціальними техніками.

Після 25-28 років в організмі синез власної ГК значно зменшується і вже після 30 відмічаються перші ознаки вікових змін!

Уявіть собі яблуко, яке довго лежить у вазі.. Що з ним робиться? Воно висихає і стає побібчиним, то саме відбувається і в нашій шкірі, тому дуже важливим є підтримувати рівень  гідратації шкіри.

 

Біоревіталізація – це дорога процедура, але дуже дієва! Це в першу чергу – профілактика вікових змін! Профілактувати завжди краще, ніж лікувати!  Якщо вчасно розпочати курс процедур, можна довго виглядати молодо (і навіть без контурної пластики).

Звісно, багато залежить від генетичних особливостей та типу старіння!

 

 

Починати процедуру раніше 25 років зазвичай не має сенсу, а у  віці – в 50-60 вже пізно. Це пов’язано з віковими особливостями шкіри та змінами, які в ній відбуваються. Чим старший пацієнт, тим менше ефекту надасть ін’єкція гіалуронової кислоти, особливо у людей, які ніколи не відвідували  косметологічні процедури.

Для тих, кому дісталася в «спадок» суха і тонка шкіра, ще й з мімічною активністю, доведеться розпочати курс біоревіталізації значно швидше (ще до 30)

У віці 35+  призначають коктейлі та препарати, які містять у складі компонентів не тільки гіалуронову кислоту, але і вітаміни, амінокислоти і пептиди. Зараз неабиякої популярності набирають препарати з полінуклеотидами!!

 

Процедура біоревіталізації вирішує не лише питання зволоження та профілактики процесів старіння, також відмінно справляється з такими проблемами як, постакне/акне, купероз, пігментація. Тут важливо правильно підібрати препарат.

Це може бути також моно процедура після відпочинку на морі, наприклад.

Курс процедур, як правило, 3-4 процедури, з інтервалом в 2-4 тижні, залежно від обраного препарату і особливостей корекцїї. Для більш вікових пацієнтів курс може становити і більше 4 процедур.

Для пацієнтів молодшого віку достатньо провести курс процедур раз в рік. Для пацієнтів старшого віку бажано мати підтримуючі процедури раз в пів року.

 

Тривалість ефекту залежить від віку, індивідуальних особливостей і способу життя. Неконтрольована засмага, різке схуднення, стреси, недотримання  курсу ін’єкцій краси послаблюють ефективність процедури.

В процедурі може використовуватися місцева анестезія. Але, якщо дозволяє поріг чутливості, краще обійтися без неї.  Після процедури можуть бути папулки (бугороки), які зникають за 1-3 дні, та синячки (голка – це завжди ризик мати гематому).

Але результати вражають і тому багато, хто дуже люблять дану процедурку

 

Про ботокс!

Препарати на основі ботулічного токсину типу А, які блокують нервово-м’язеву передачу.

В Україні зареєстровано чотири токсини різних виробників: Америка, Франція, Німеччина і Південна Корея. Всі вони дуже високої якості, приблизно однакові за своєю дією, прекрасно вивчені.

Нейропротнеїни використовують і в медичній практиці. Так, кривошию і блефороспазм ними лікують вже давно. Гіпергідроз, вугрову хворобу, розацеа – з усіма цими проблемами здатні впоратися нейротоксини.

 

 

Ботокс НЕ атрофує м’язи!

З рухливими мімічними м’язами, активність яких і блокують за допомогою нейротоксину, нічого страшного від ін’єкцій не відбувається. Вони майже повністю відновлюються, коли дія нейротоксину закінчується (це може статися через три місяці і через рік – все залежить від неврологічних особливостей пацієнта і від дози препарату).

Трохи інша ситуація з великими , потужними скелетними  м’язами, тут все трохи інакше. Ін’єкції в жувальний м’яз masseter, який починається від виличної дуги і кріпиться до зовнішнього кута нижньої щелепи, призводять до часткового його зменшення, атрофії. Цей ефект лікарі використовують, якщо пацієнт із широким, «азіатським» обличчям хоче звузити його овал.

 

Міф про звикання!

Звикання, або, висловлюючись медичною мовою, резистентність до препаратів може виникнути тільки в одному випадку – коли люди постійно і безперервно мікродозами вводять препарат. Все-таки нейротоксин – це отрута, і організм може виробити до нього опірність. Але якщо робити ін’єкції за графіком, не частіше, ніж раз на пів року, то нейротоксини звикання не викличуть.

Дія ін’єкцій нейротоксину направлена на те, щоби відучити людину від певних гримас, позбавити звички кривитися – наприклад, супити брови. Це дасть м’язам «відпочити» і дозволить знайти новий мімічний патерн, без надмірних гримас.

 

Міф про небезпечність препарату

Щоб нейротоксини нашкодили, потрібна гігантська наддоза. Щоб вбити препаратом мишу, треба ввести їй близько 30-40 флаконів. П’ятирічним дітям вводять по два флакони, щоб лікувати ДЦП. Токсичного навантаження на організм не відбувається. В середньому монодоза нейротоксину для однієї людини – 50 одиниць або один флакон.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
lynda course free download
download lava firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy paid course free download
Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Консультація без проведення процедури
250 грн
Календарь
Консультація з проведенням процедури
100 грн
Календарь
Мезотерапія - Інноваційний коктейль Filorga NCTF (1 ml)
900 грн
Календарь
Мезотерапія - Енергозбагачений коктейль Filorga NCTF HA+ (1 ml)
1600 грн
Календарь
Біоревіталізація Jalupro (амінокислоти) 3 ml
3000 грн
Календарь
Біоревіталізація Neavia Hudro de Lux 2 ml
3200 грн
Календарь
Біоревіталізація Meso-Wharton P199
3970 грн
Календарь
Біоревіталізація Meso-Xanthin F199
3440 грн
Календарь
Біоревіталізація Bolotero Hydro 1 ml
4200 грн
Календарь
Біоревіталізація Bolotero Revive 1 ml
4500 грн
Календарь
Біоревіталізація Plinest Mastelli 2 ml
3800 грн
Календарь
Біоревіталізація Newest Mastelli 2 ml
4100 грн
Календарь
Ботулінотерапія (Botox) Neuronox (Корея)
100 грн/од
Календарь
Ботулінотерапія (Botox) Allergan (США)
140 грн/од
Календарь
ПРОФЕСІЙНІ ЧИСТКИ
Календарь
Атравматична чистка ELLA BACHE
780 грн.
Календарь
Комбінована чистка
970 грн.
Календарь
Чистка + пілінг
1040 грн.
Календарь
Карбоновий пілінг
900 грн.
Календарь
Мигдалевий догляд (Natinuel)
900 грн.
Календарь
Мигдалево-ферруловий пілінг
970 грн.
Календарь
Пептидний пілінг Purles (стандартний протокол)
900 грн.
Календарь
Пептидний пілінг Purles (розширений протокол)
1100 грн.
Календарь
Пілінг PRX t-33
1700 грн.
Календарь
Пілінг МСА-35
1040 грн.
Календарь
Терапія для звуження пор, детокс шкіри PCA skin (США)
900 грн.
Календарь
Люксова процедура Oxygenating Trio® PCA skin (США)
1170 грн.
Календарь
Процедура зволоженяя шкіри
970 грн.
Календарь
Лімфодренажний масаж обличчя/ шия/ декольте (авторська техніка)
600 грн.
Календарь
Пілінг інтимних зон
1550 грн
Календарь
Лазерне лікування вугрової хвороби (акне) - ОБЛИЧЧЯ
400 грн
Календарь
Лазерне лікування вугрової хвороби (акне) - Т – зона
280 грн
Календарь
Лазерне лікування вугрової хвороби (акне) - ДЕКОЛЬТЕ
500 грн
Календарь
Лазерне лікування вугрової хвороби (акне) - ПЛЕЧІ
580 грн
Календарь
Лазерне лікування вугрової хвороби (акне) - ВЕРХНЯ ДІЛЯНКА СПИНИ
450 грн
Календарь
Лазерне лікування вугрової хвороби (акне) - СПИНА
750 грн
Календарь
Лазерне лікування вугрової хвороби (акне) - СІДНИЦІ
600 грн
Календарь
Лазерне омолодження - ОБЛИЧЧЯ і ШИЯ
500 грн/чоловіки - 600 грн
Календарь
Лазерне омолодження - ШИЯ
660 грн
Календарь
Лазерне омолодження - ДЕКОЛЬТЕ
290 грн
Календарь
Лазерне омолодження - ШИЯ І ДЕКОЛЬТЕ
350 грн
Календарь
Лазерне омолодження - КИСТІ РУК
580 грн
Календарь
Лазерне видалення тату та перманентного макіяжу до 500 імпульсів
500 грн
Календарь
Лазерне видалення тату та перманентного макіяжу 500-1000 імпульсів
900 грн
Календарь
Лазерне видалення тату та перманентного макіяжу 1000-2500 імпульсів
1400 грн
Календарь
Лазерне видалення тату та перманентного макіяжу 2500-6000 імпульсів
2000 грн
Календарь
Лазерне видалення пігментації - ЛІНІЇ ЧОЛА
200 грн
Календарь
Лазерне видалення пігментації - НІС
130 грн
Календарь
Лазерне видалення пігментації - ЩОКИ
300 грн
Календарь
Лазерне видалення пігментації - ВЕРХНЯ ГУБА
120 грн
Календарь
Лазерне видалення пігментації - ПІДБОРІДДЯ
160 грн
Календарь
Лазерне видалення пігментації - ШИЯ
350 грн/чоловіки 360 грн
Календарь
Лазерне видалення пігментації - ДЕКОЛЬТЕ
480 грн
Календарь
Лазерне видалення пігментації - ПЛЕЧІ
570 грн
Календарь
Лазерне видалення пігментації - КИСТІ РУК
400 грн
Календарь
Лазерне видалення пігментації - РУКИ ( ВИЩЕ ЛІКТЯ )
500 грн
Календарь
Лазерне видалення пігментації - РУКИ ( ПОВНІСТЮ )
900 грн
Календарь
Лазерне видалення пігментації - СПИНА
1000 грн
Календарь