Українська
 • Українська
 • Polski
Адрес
м. Львів, вул. Щирецька 36/5
Українська
 • Українська
 • Polski

Кардіологія

Порушення серцево-судинної системи організму людини на сьогодні займають лідируючі позиції як серед населення похилого віку, так і молодих людей. Більшість скаржаться на больові відчуття постійного або періодичного характеру в локалізації серця, різку зміну артеріального тиску чи стан близький до запаморочення і непритомності. В таких випадках необхідно звернутися за кваліфікаційною допомогою лікаря-кардіолога.

 

 

Найбільш поширені аналізи та обстеження:

 

– Електрокардіограма (ЕКГ) дозволяє визначати частоту скорочень серцевого м’яза за одиницю часу. Вона допомагає виявити порушення серцевого ритму і виявити ішемічну хворобу серця. Аналіз кардіограми дозволяє, в разі необхідності, направити на негайне лікування або на лікування в спеціалізованому центрі для того, щоб: вилікувати хворі артерії (наприклад, в разі інфаркту міокарда) або вилікувати аномалії серцевого ритму (наприклад, при аритмії).

 

– Ехокардіографія – це ультразвукове дослідження, що дозволяє візуалізувати сукупність анатомічних структур серця, порожнин, таких як передсердя і шлуночки, клапанів і серцевого м’яза. Ультразвукове дослідження серця проводиться спільно з доплерографією для візуалізації кровотоку від серця до великих судин, таких як аорта або легенева артерія.

 

 

Основними захворюваннями, які діагностують і лікують в кардіології, є:

 

 • Атеросклероз – звуження коронарних артерій внаслідок відкладення холестеринових бляшок на стінках судин, а також його прояви – інфаркт міокарда, артеріїт, аневризма
 • Патології клапанів серця (наприклад, мітральному-аортальний порок і митрально-аортальнийстеноз)
 • Аритмія – порушення серцевого ритму
 • Серцева недостатність – нездатність серця забезпечити необхідний кровотік до органів
 • Артеріальна гіпертонія – підвищений кров’яний тиск.

 

Найчастіше на консультацію до фахівця звертаються пацієнти, яким вже був поставлений один з діагнозів порушень серцево-судинної системи. Такі пацієнти потребують підтримки та постійного контролю стану свого здоров’я. Вперше ж звертаються до кардіолога ті, що помітили розвиток характерних симптомів кардіологічних патологій.

 

 

Основні симптоми:

 

 • Біль і відчуттям утруднення в грудях, що супроводжуються болем в лівій руці і щелепи, блідістю, пітливістю, загальною слабкістю. Ці симптоми найчастіше описуються при інфаркті міокарда.
 • Біль в грудях з задишкою при фізичних навантаженнях може вказувати на стенокардію.
 • При прискореному серцебитті, супроводжуваному нездужанням, що не викликаним будь-якими певними подіями (стрес, сильні емоції)
 • Нездужання і / або втрата свідомості можуть свідчити про порушення серцевого ритму і вимагають проведення медичного обстеження.
 • Задишка при фізичному навантаженні, що виникає також в положенні лежачи, швидке і значне збільшення ваги, що супроводжується набряком нижніх кінцівок (набряки ніг і ступень), значне стомлення (нещодавно опубліковане і обмежує щоденну активну діяльність) – ці симптоми можуть вказувати на серцеву недостатність та вимагають звернення до лікаря.

 

У нашому медичному центрі ведуть прийом тільки професіонали своєї справи: наші кардіологи володіють необхідними знаннями, навичками, обладнанням, щоб провести діагностику та лікування кожного пацієнта на високому рівні та допомогти подолати хворобу будь-якої тяжкості. А для уникнення хронічних форм захворювань лікарі у всьому світі рекомендують раз в рік проходити обстеження в лікаря-кардіолога в профілактичних цілях.

 

Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download lava firmware
Free Download WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Консультація кардіолога первинна
400 грн
Календарь
Консультація кардіолога повторна
350 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) серця (ЕХО-КГ - ехокардіограма)
450 грн
Календарь
Електрокардіограма (ЕКГ 12-каналів)
200 грн
Календарь
Комплекс УЗД серця + ЕКГ серця
600 грн
Календарь
Комплекс консультація кардіолога + ЕКГ серця
500 грн
Календарь
Комплекс консультація кардіолога + УЗД серця
700 грн
Календарь
Комплекс УЗД серця + ЕКГ серця + консультація кардіолога
850 грн
Календарь