Українська
 • Українська
 • Polski
Адрес
м. Львів, вул. Щирецька 36/5
Українська
 • Українська
 • Polski

Кардіологія

Кардіологія

 

Кардіологія є одним з найважливіших відділень медицини, так як серце є основним органом організму, від якого залежить життя людини. Саме воно забезпечує тканини диханням та живленням, прокачуючи кров своїми розміреними скороченнями.

 

На сьогоднішній день порушення серцево-судинної системи організму людини займають лідируючі позиції як серед населення похилого віку, так і молодих людей. Найчастіші скарга – це больові відчуття постійного або періодичного характеру в локалізації серця, різка зміна артеріального тиску чи стан близький до запаморочення і непритомності. При будь-якому із перелічених симптомів потрібно негайно звернутися у медичний центр та необхідна буде консультація кардіолога.

 

Найчастіше розвиток неінфекційних, хронічних та серцево-судинних захворювань є пов’язаний з неправильним способом життя людини, а саме: нездорове харчування, мала фізична активність, куріння, артеріальна гіпертензія, велика зайва вага, частий стрес та підвищений холестерин. Всі ці фактори є взаємопов’язаними між собою, вони підвищують дію один одного та в сумі проявляється ще більший ризик хвороби. Всесвітня статистика охорони здоров’я свідчить про те, що можна уникнути більше ніж 75% смертей від серцево-судинних захворювань, шляхом зміни способу життя та відказу від шкідливих звичок. Отож, найважливішим завданням пацієнтів є вчасна діагностика організму. Відповідно чим швидше виявити проблеми, тим швидше можна призупинити розвиток хвороби і уникнути ризиків, зробивши профілактику захворювань.  

 

 

 

Основними захворюваннями, які діагностують і лікують в кардіології, є:

 

 • Атеросклероз – звуження коронарних артерій внаслідок відкладення холестеринових бляшок на стінках судин, а також його прояви – інфаркт міокарда, артеріїт, аневризма;
 • Патології клапанів серця (наприклад, мітральному-аортальний порок і митрально-аортальний стеноз);
 • Аритмія – порушення серцевого ритму;
 • Серцева недостатність – нездатність серця забезпечити необхідний кровотік до органів;
 • Артеріальна гіпертонія – підвищений кров’яний тиск.

 

Найчастіше консультація кардіолога користується попитом серед пацієнтів, яким вже був поставлений один з діагнозів порушень серцево-судинної системи. Такі пацієнти потребують підтримки та постійного контролю стану свого здоров’я. Вперше ж звертаються до кардіолога ті, що помітили розвиток характерних симптомів кардіологічних патологій.

 

 

Основні симптоми:

 

 • Біль і відчуттям утруднення в грудях, що супроводжуються болем в лівій руці і щелепи, блідістю, пітливістю, загальною слабкістю. Ці симптоми найчастіше описуються при інфаркті міокарда.
 • Біль в грудях з задишкою при фізичних навантаженнях може вказувати на стенокардію.
 • При прискореному серцебитті, супроводжуваному нездужанням, що не викликаним будь-якими певними подіями (стрес, сильні емоції)
 • Нездужання і / або втрата свідомості можуть свідчити про порушення серцевого ритму і вимагають проведення медичного обстеження.
 • Задишка при фізичному навантаженні, що виникає також в положенні лежачи, швидке і значне збільшення ваги, що супроводжується набряком нижніх кінцівок (набряки ніг і ступень), значне стомлення (нещодавно опубліковане і обмежує щоденну активну діяльність) – ці симптоми можуть вказувати на серцеву недостатність та вимагають звернення до лікаря.

 

Обстеження та аналізи для виявлення захворювань серця:

 

– Електрокардіограма (ЕКГ) дозволяє визначати частоту скорочень серцевого м’яза за певну одиницю часу. За допомогою неї можна виявити порушення серцевого ритму та інші ішемічні хвороби серця. Аналіз кардіограми дозволяє лікарю дати направлення на негайне лікування або на лікування в спеціалізованому центрі для того, щоб: вилікувати хворі артерії (наприклад, в разі інфаркту міокарда) або вилікувати аномалії серцевого ритму (наприклад, при аритмії).

 

– Ехокардіографія – це ультразвукове дослідження, що дозволяє візуалізувати сукупність анатомічних структур серця, порожнин, таких як передсердя і шлуночки, клапанів і серцевого м’яза. Ультразвукове дослідження серця проводиться спільно з доплерографією для візуалізації кровотоку від серця до великих судин, таких як аорта або легенева артерія.

 

У нашому медичному центрі ведуть прийом тільки професіонали своєї справи: наші кардіологи володіють необхідними знаннями, навичками, обладнанням, щоб провести діагностику та лікування кожного пацієнта на високому рівні та допомогти подолати хворобу будь-якої тяжкості. Пропонуємо швидко та якісно провести діагностику, а готова кардіограма на руках у пацієнта дасть можливість лікарю швидше поставити діагноз для призначення лікування у найближчі терміни.

 

Для уникнення хронічних форм захворювань лікарі у всьому світі рекомендують раз в рік проходити обстеження в лікаря-кардіолога в профілактичних цілях.

 

Де зробити у Львові обстеження серця? Можна провести огляд  та консультацію лікаря у нашому Медичному центрі VeroMed за помірними цінами. 

 

Де можна у Львові зробити кардіограму серця? Наші кардіологи приймають у м.Львів, за адресою: вулиця Щирецька, 36/5, Львів, Львівська область, 79071. Дізнатись ціну можна зателефонувавши нам або переглянути прайс лист на сайті.

 

Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Консультація кардіолога первинна
450 грн
Календарь
Консультація кардіолога повторна
350 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) серця - (ЕХО-КГ) - ехокардіограма
450 грн
Календарь
Електрокардіограма (ЕКГ 12-каналів)
200 грн
Календарь
Консультація кардіолога + ЕКГ (електрокардіографія) серця
500 грн
Календарь
Консультація кардіолога + ультразвукова діагностика (УЗД) серця - (ЕХО-КГ) - ехокардіограма
700 грн
Календарь
Консультація кардіолога + ультразвукова діагностика (УЗД) серця - (ЕХО-КГ) - ехокардіограма + ЕКГ (електрокардіографія)
850 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) серця - (ЕХО-КГ) - ехокардіограма + ЕКГ (електрокардіографія) серця
600 грн
Календарь
Добовий моніторинг артеріального тиску
500 грн
Календарь
Виклик лікаря додому в межах Львова + консультація кардіолога
1500 грн
Календарь
Виклик лікаря додому в межах Львова + консультація кардіолога + ЕКГ (електрокардіографія)
2000 грн
Календарь
Виклик лікаря додому в межах Львова + консультація кардіолога + ЕХО (ЕХО-КГ, ехокардіограма (УЗД)) серця
2500 грн
Календарь
Виклик лікаря додому в межах Львова + консультація кардіолога + ЕКГ (електрокардіографія) + ЕХО (ЕХО-КГ, ехокардіограма (УЗД)) серця
3000 грн
Календарь