Українська
 • Українська
 • Polski
Адрес
м. Львів, вул. Щирецька 36/5
Українська
 • Українська
 • Polski

Хірургія

Малоінвазивна хірургія

 

Інвазивна хірургія – це метод проведення стандартних операцій, але без великих втручань в роботу організму. Суть заключається в тому, що втручання відбувається через невеликі проколи або через природні отвори організму. Такий вид операцій вирізняється з-поміж інших своєю малою травматичністю, швидкою реабілітацією і відсутністю жодних ускладнень і побічних дій. Поява малоінвазивної хірургії викликала величезний успіх у сфері медицини так,  як це дозволило відмовитися у багатьох випадках від складних операцій, які залишали після себе великі сліди від втручань та травматизували тканини. Є ще величезний плюс того, що після такого втручання не потрібно довгий період часу перебувати у лікарні. Через 3-4 дня Вас виписують додому, а після 1-3 тижнів відбувається повне повернення до нормального способу життя.

 

Коли потрібна консультація хірурга Медичного центру VeroMed?

 

Якщо Ви помітили у себе на тілі наріст, опухлість, врослі волоски, прищі чи інші речі незрозумілого походження, то радимо негайно звернутися у Медичний центр для миттєвого проходження обстеження.

 

У нашій клініці фахівці проводять такі процедури як:

 

 • видалення кліщів;
 • розкриття фурункула чи карбункула;
 • видалення атероми;
 • видалення гігроми;
 • розкриття панарицію;
 • видалення бородавки;
 • видалення врослого волоска.

 

Дізнатися більше про всі наші послуги та ціни на них можна на нашому сайті або завітавши у наш Медичний центр у Львові.

 

 

Видалення атероми

 

Атерома – це доброякісне новоутворення на шкірі тіла або іншими словами, кіста сальної залози. Розвивається на тих ділянках шкіри, де є волосяний покрив, з’єднана зі шкірою і є щільною на дотик. Поширена як серед жінок так і чоловіків, особливо середньої вікової категорії. Найчастішою причиною утворення атероми є порушення обміну речовин, яке призводить до зміни характеру секрету та закупорок протоків сальних залоз. Вона виникає після ускладнення або загалом повного припинення протоку секрету з сальної залози. Секрет накопичується всередині і починає розтягувати протоку залози, поступово створюючи порожнину, яка містить сальний вміст, жир, кристали холестерину та ороговілі клітини шкіри.

 

Найбільш ефективним способом атероми вважається малоінвазивна операція. Проходить вона під місцевим наркозом, може відчуватися невеликий дискомфорт, в залежності від стану кісти та її розмірів.

 

В якій клініці можна зробити операцію? Наш Медичний центр пропонує швидке проведення міні-операцій за помірними цінами спеціалізованими фахівцями.

 

Видалення гігроми

 

Гігрома – це доброякісна пухлина, яка утворюється на оболонці суглоба. Має вигляд рухомої підшкірної капсули і всередині неї накопичується рідина. Найбільш часто утворюється близько суглобової сумки і, через таку локалізацію новоутворення, людині стає важко згинати суглоб повноцінно. Для вирішення цієї проблеми потрібно повністю видалити гігрому. Операція не є складною. Спочатку проводиться знеболення потрібної ділянки шкіри, потім шишка проколюється і з неї відкачується вся рідина, яка міститься всередині. Після цього видаляється сама сумка шишки і залишаються невеличкі розрізи, на які накладаються шви. Через деякий період часу залишається всього лиш малесенький шрам, який з легкістю можна видалити лазером, якщо він Вам створює певний косметичний дискомфорт.

 

Скільки коштує послуга з видалення гігроми, можете дізнатися на нашому сайті.

 

Пароніхія

 

Пароніхія являє собою інфекцію навколонігтьових тканин, а саме гнійне запалення біля основи нігтя та по боках. В результаті навіть невеличкої травми можливе потрапляння інфекції. Також причиною може стати ускладнення шкірних, ендокринологічних або інфекційних захворювань. Все починається з набряку і почервоніння навколонігтьового валика, часто супроводжується больовими відчуттями та підвищенням температури у місці ураження. Через деякий час стається виливання гною назовні з-під нігтьової пластини чи валика, а якщо таке не відбувається, то палець набуває жовтувато-зелений колір. Може також шкіра навколо нігтя вкриватися білими лусочками або скоринками, виразками та бульбашками.

 

Якщо наявне гнійне запалення, то в цьому випадку необхідне хірургічне лікування. Під місцевим наркозом відбувається невеликий розтин. Якщо гній знаходиться під нігтем, то потрібно видаляти деяку частину нігтя. Бувають випадки коли потрібно повністю видаляти ніготь, якщо відбулося повне відшарування нігтя. Наступний крок це дренування рани і опісля обробка антисептиком та накладання пов’язки.

 

Де у Львові можна зробити видалення нігтя? У медичному центрі VeroMed. Професійно та швидко можна позбутися гнійного запалення нігтьової пластини.

 

Видалення фурункула

 

Фурункул – це гнійне запалення волосяного фолікула та навколишніх тканин: сальної та жирової залоз. Можлива поява на будь-якій ділянці тіла, де є волосяний покрив. Найчастіше локалізується на місцях, які найбільше забруднюються та схильні до тертя. При легких випадках можна обмежитися медичними препаратами та проведенням фізіотерапевтичних вправ. У складніших випадках потрібне проведення операційного втручання – видалення фурункула.  Операція виконується під місцевою анестезією. Робиться, маленький за розмірами, розріз і видаляється гнійний ексудат та ділянки некрозу. Після цього уражена ділянка обробляється антибіотиками або антисептиками, при необхідності проводиться дренування. Вкінці накладається пов’язка з використанням антибактеріальної мазі.

 

При будь-якому виявленні невідомого роду уражень шкірного покриву рекомендуємо якнайшвидше звернутися у медичний заклад VeroMed для негайного вирішення проблеми. 

 

Знаходимося у м. Львів за адресою: вулиця Щирецька, 36/5, Львів, Львівська область, 79071

Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Консультація хірурга первинна
500 грн
Календарь
Консультація хірурга повторна
400 грн
Календарь
Перев’язки
200 грн
Календарь
Накладання швів
200 грн
Календарь
Зняття швів
200 грн
Календарь
Видалення кліща (видалення + пов’язка)​
400 грн
Календарь
Розкриття фурункула/карбункула (місцеве знечулення + розкриття + пов’язка)​
900 грн
Календарь
Розкриття фурункула/карбункула (місцеве знечулення + розкриття + 6 перев’язок)
1300 грн
Календарь
Видалення новоутворень шкіри та підшкірної клітковини
від 1000 грн
Календарь
Видалення атероми (залежно від складності)
від 1500 грн до 2500 грн
Календарь
Видалення атероми від 2 см (місцеве знечулення + видалення + шви + пов’язка)
1500 грн
Календарь
Видалення атероми від 2 см (місцеве знечулення+ видалення + шви + 6 перев’язок + зняття швів)​​
1900 грн
Календарь
Видалення гігроми (залежно від складності)
від 900 грн до 2000 грн
Календарь
Видалення гігроми від 2 см (місцеве знечулення + видалення + шви + пов’язка)​
1500 грн
Календарь
Видалення гігроми від 2 см (місцеве знечулення + видалення + шви + 6 перев’язок + зняття швів)​
1900 грн
Календарь
Розкриття панарицію (місцеве знечулення + розкриття + пов’язка)​
900 грн
Календарь
Розкриття панарицію (місцеве знечулення + розкриття + 6 перев’язок)
1200 грн
Календарь
Видалення вросшого нігтя (місцеве знечулення + видалення + пов’язка)​
900 грн
Календарь
Видалення вросшого нігтя (місцеве знечулення + видалення + 6 перев’язок)
1100 грн
Календарь