Українська
  • Українська
  • Polski
Адрес
м. Львів, вул. Щирецька 36/5
Українська
  • Українська
  • Polski

Гінекологія

Гінекологія — один із найважливіших розділів у медицині, оскільки повністю присвячений стану та розвитку особливостей жіночого організму. Питання щодо профілактики будь-яких жіночих захворювань відіграють особливу роль.

 

CHECK-UP «ЖІНОЧЕ ЗДОРОВʼЯ» або гінекологічний чек-ап – це комплексне обстеження жіночого репродуктивного здоров‘я, що проводиться з профілактичною метою.

 

Check-up "Жіноче здоровʼя"

 

З яких процедур складається CHECK-UP «ЖІНОЧЕ ЗДОРОВʼЯ» в медичному центрі VeroMed?

 

Консультація гінеколога. Гінекологічний чек-ап починається зі знайомства лікаря-гінеколога та пацієнтки, спілкування, обміну інформацією. Жінка висловлює скарги, якщо вони є, розповідає, що її непокоїть, або просто відповідає на запитання лікаря щодо способу життя, менструального циклу та інших аспектів, що стосуються репродуктивної системи. Під час консультації пацієнтка також може задати свої питання спеціалісту.

 

Огляд на гінекологічному кріслі. Від консультації гінеколог переходить до огляду пацієнтки. Зовнішні та внутрішні статеві органи оглядають на гінекологічному кріслі за допомогою спеціального інструменту – дзеркала Куско. Візуальний огляд доповнюється пальпацією. Обстеження дозволяє оцінити особливості будови статевих органів, їх розташування, розміри, стан слизової, характер виділень. За наявності гінекологічних проблем їх ознаки можна виявити вже на цьому етапі. Під час огляду на кріслі також беруться мазки для подальшого дослідження.

 

ПАП-тест (методом рідинної цитології + ПЛР). Мазок для ПАП-тесту (аналізу Папаніколау) за допомогою інструменту у вигляді щіточок береться з цервікального каналу, що розташований у шийці матки та сполучає зовнішні статеві органи з внутрішніми. Цей матеріал досліджують методом рідинної цитології, тобто зразок поміщають у спеціальний розчин, а потім вивчають під мікроскопом клітини, з яких він складається. Тест дозволяє виявити видозмінені в результаті онкологічних процесів клітини та оцінити їх кількість. ПАП-тест – найбільш інформативний сучасний метод ранньої діагностики раку шийки матки та передракових станів.

 

Мазок на флору. Другий різновид лабораторних досліджень, що входять до складу гінекологічного чекапу – бактеріоскопічне дослідження мазка, яке зазвичай називають мазком на флору. Матеріал для цього дослідження береться з 3 ділянок статевих органів та наноситься на скельце. Аналіз дозволяє виявити патологічну вагінальну мікрофлору, тобто мікроорганізми, що викликають дискомфортні чи болісні відчуття, свербіж, печіння, появу виділень з неприємним запахом.

 

УЗД органів малого тазу. Не всі зміни та процеси, що відбуваються у внутрішніх статевих органах, можна побачити зовні, навіть за допомогою інструментів. Наприклад, оцінити стан яєчників та придатків матки можна за допомогою пальпації, а роздивитися ці органи для отримання більш точної та детальної інформації дозволяє УЗД. Ультразвукове дослідження органів малого тазу у жінок може проводитись трансабдомінально (через стінку живота) або трансвагінально (за допомогою датчика особливої конструкції, що у латексному чохлі вводиться до піхви). Другий метод більш інформативний, і за відсутності протипоказань спеціалісти клініки «VeroMed» рекомендують вдаватися до нього.

 

Огляд та УЗД молочних залоз. Важлива складова турботи про жіноче здоров’я – регулярна перевірка стану молочних залоз. Це обов’язковий етап гінекологічного чекапу. Спочатку спеціаліст оглядає грудні залози для оцінки їх розмірів, форми, симетрії та виконує пальпацію для виявлення ущільнень, болючих ділянок. Результати обстеження доповнює УЗД молочних залоз, які скануються у різних проекціях. Цей метод діагностики дозволяє переконатись у відсутності порушень або точно встановити локалізацію та характер патологічних процесів у грудних залозах.

 

УЗД щитоподібної залози. На даний час не існує більш інформативного і точного методу для виявлення захворювань щитовидної залози, ніж ультразвукове обстеження. Цей метод дозволяє детально оцінити й вивчити розташування, будову і структуру органу. Метод ультразвукової діагностики щитовидної залози не тільки виявляє новоутворення, але й дає можливість диференціювати їх за ступенем добро чи злоякісності за шкалою THIRADS (Thyroid imaging reporting and data system)

 

Лабораторні дослідження. Регулярні аналізи та обстеження допомагають на ранніх стадіях виявити хвороби, запальні процеси й інші проблеми організму та вчасно почати лікування.

 

 

Коли будуть готові результати CHECK-UP ?

 

Дані, отримані під час огляду та УЗД, дозволяють спеціалісту досить точно оцінити стан здоров’я жінки. Висновки та рекомендації гінеколога разом з результатами УЗД пацієнтка може отримати одразу після проходження чекапу. Результати лабораторних досліджень будуть готові до 5-ти робочих днів.

 

Скільки часу триває CHECK-UP?

 

Загальна тривалість  не перевищує півтори години. Кожна жінка, навіть дуже зайнята, може раз на рік присвятити 90 хвилин проходженню комплексного обстеження статевих органів та молочних залоз. Чекап дозволить позбутися сумнівів та побоювань щодо власного здоров’я, переконатись у відсутності проблем або вчасно їх виявити та негайно звернутися по кваліфіковану допомогу.

 

Якщо у Вас виникли ще якісь питання щодо CHECK-UP «ЖІНОЧЕ ЗДОРОВʼЯ», Ви можете задати їх спеціалістам клініки VeroMed за допомогою форми зворотнього звʼязку. Бережіть себе та будьте здорові!

 

 

Ціни
Послуга
Ціна
Прийом
Консультація гінеколога та огляд на гінекологічному кріслі
450 грн
Календарь
Повторна консультація гінеколога
350 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) органів малого тазу (трансабдомінально чи трансвагінально)
400 грн
Календарь
Ультразвукова діагностика (УЗД) молочних залоз
400 грн
Календарь
Мазок на мікрофлору
150 грн
Календарь
Рідинна цитологія
550 грн
Календарь
Забір матеріалу для досліджень
100 грн
Календарь
Комплекс №1 (консультація гінеколога з оглядом + мазок на мікрофлору + рідинна цитологія)
1050 грн
Календарь
Комплекс №2 (консультація гінеколога з оглядом + мазок на мікрофлору + рідинна цитологія + УЗД органів малого тазу)
1450 грн
Календарь
Комплекс №3 (консультація гінеколога з оглядом + мазок на мікрофлору + рідинна цитологія) + УЗД органів малого тазу + огляд та УЗД молочних залоз)
1850 грн
Календарь
CHECK-UP «ЖІНОЧЕ ЗДОРОВʼЯ» (консультація гінеколога з оглядом + мазок на мікрофлору + рідинна цитологія з папіломою (ПЛР) + ультразвукова діагностика (УЗД) органів малого тазу + огляд та ультразвукова діагностика (УЗД) молочних залоз) + ультразвукова діагностика (УЗД) щитовидної залози + Пакет аналізів «Контроль |- фази МЦ» (лютеїнузуючий гормон, фолікулостимулюючий гормон, пролактин, естрадіол) + PRG (прогестерон) + TESTOST (тестостерон загальний) + TEST-F + DHEA-S)
3950 грн
Календарь
Введення внутрішньоматкової спіралі (ВМС) з урахуванням вартості спіралі
3800 грн
Календарь