Polski
 • Українська
 • Polski
Адрес
Lwów, ul Shchyretska 36/5
Polski
 • Українська
 • Polski

Dermatologia / Dermatoonkologia

Дерматологія вивчає будову і функціонування шкіри – найбільшого органу людини.

Шкіра в організмі людини виконує багато функцій, основні з яких – захисна, імунна і секреторна. Тобто вона захищає наш організм від спеки, холоду, мікробів, вірусів і виділяє піт, підтримуючи оптимальну температуру тіла.

 

Також шкіра є індикатором загального стану організму. Часто за станом шкіри можна визначити, на який орган потрібно звернути увагу. Вона жовтіє при хворобах печінки, набуває сірого кольору при ниркових хворобах і онкології, при гіпертонічній хворобі часто червоніє обличчя, при хворобах щитоподібної залози спостерігається сухість шкіри або рясне потовиділення.

 

Тому до стану своєї шкіри необхідно ставитися дуже уважно, дбайливо доглядати за нею і звертати увагу на всі візуальні зміни. Часом нешкідливі на вигляд висипання можуть бути ознаками серйозних шкірних захворювань, а своєчасний візит до лікаря допоможе уникнути необоротних наслідків.

 

Дерматолог – це лікар, який діагностує і лікує захворювання шкіри, нігтів і волосся. Цей фахівець вивчає причини появи того чи іншого захворювання, призначаючи пацієнтові широкий перелік діагностичних обстежень. Завдання дерматолога не тільки призначити лікування, яке зніме прояви захворювання на шкірі, нігтях або волоссі, але й вивчити внутрішні чинники, що стали причиною розвитку хвороби.

 

Причини для звернення до дерматолога

 • Шкірний свербіж;
 • Висип на шкірі;
 • Бородавки;
 • Лупа;
 • Сухість шкіри;
 • Прищі;
 • Вугровий висип.

 

Наш дерматолог проводить лікування таких захворювань, як:

 • Себорейний дерматит;
 • Псоріаз;
 • Герпес;
 • Бородавки;
 • Родимки;
 • Червоний плоский лишай;
 • Рожевий лишай;
 • Лікування вугрової хвороби;
 • Контагіозний молюск;
 • Нездоровий колір шкірного покриву;
 • Всілякі плями;
 • Грибкові ураження шкіри та нігтів (різнокольоровий лишай, грибкові ураження нігтя (оніхомікоз);
 • Алергодерматози.

 

Підготовка до відвідування дерматолога

 

На передодні відвідування лікаря потрібно прийняти гігієнічний душ і одягти чисту білизну.

За 2-3 дні до відвідування дерматолога потрібно відмовитися від прийому протиалергенних препаратів і засобів зовнішнього застосування, це може спотворити картину захворювання.

Уражені ділянки шкіри протирати дезінфікуючими засобами, перед відвідуванням дерматолога, заборонено!

 

Плазмотерапія / автоомолодження – це перший метод клітинного омолодження.

 

Він полягає у введенні всередину шкіри препарату, який створюється на Ваших очах з Вашої власної, спеціально підготовленої плазми крові.
Процедура дуже популярна і має величезний спектр застосування. Очищена і збагачена факторами росту плазма дозволяє отримати ефект стійкого ліфтингу і омолодження, розгладжує зморшки, відновлює волосся, робить непомітними шрами, розтяжки і рубчики постакне.

 

Опис технології

 

Клітинні технології впевнено увійшли в наше повсякденне життя, без них вже неможливо уявити ні наше сьогодення, ні тим більше майбутнє. Плазмотерапія / Автоомолодження – найкраще тому підтвердження. В основі цієї клітинної технології лежить унікальна можливість відновлювати кількість молодих клітин шкіри за допомогою величезної кількості активних речовин, що виділяються з Вашої власної плазми крові. Плазма (рідка частина крові) – сама по собі справжнє сховище життєво важливих для організму елементів: вітамінів, мінералів, гормонів, ферментів. В процесі виготовлення препарату вона ще додатково збагачується Вашими власними тромбоцитами. Ці клітини крові не тільки відповідають за її згортання, а й містять особливі речовини – так звані фактори росту: власне, вони і роблять технологію клітинної.

Фактори зростання мають унікальну здатність збільшувати кількість молодих активних клітин шкіри, стимулювати процеси її регенерації, впливають практично на всі механізми омолодження. Зокрема, це проявляється і в їх здатності активізувати функції фібробластів: клітин сполучної тканини, що виробляють колаген, еластин, гіалуронову кислоту.

Колагенові і еластичні волокна є основними структурними елементами сполучної тканини, відповідають за пружність, еластичність нашої шкіри. Гіалуронова кислота зв’язує воду в міжклітинних просторах, забезпечуючи достатній рівень зволоженості шкіри і хорошу регенерацію клітин. З віком синтез гіалуронової кислоти і колагену поступово сповільнюється, їх кількість в шкірі знижується, і вона починає старіти. При введенні збагаченої тромбоцитами плазми всередину шкіри вироблення цих речовин фібробластами знову збільшується. В результаті шкірі повертаються пружність і сяйво, розгладжуються зморшки, приходить в норму шкірний імунітет, налагоджується робота сальних залоз.

Здатність збагаченої тромбоцитами плазми активізувати всі процеси регенерації шкіри на клітинному рівні робить плазмотерапія безпрецедентним методом омолодження. Альтернативи цій технології сьогодні не існує.

 

Переваги плазмотерапії

 

Ми використовуємо найкраще обладнання, рекомендоване Європейською асоціацією по плазмоліфтінгу. По-перше, це індивідуальні одноразові набори з витратними матеріалами, що роблять неможливим проникнення в організм інфекції. По-друге, високошвидкісну центрифугу і високоочищені препарати. Вони дозволяють крові концентрувати в собі максимальну кількість корисних речовин: першу чергу – чинників зростання, сприяють регенерації клітин. Завдяки максимально чистою і насиченою плазми наші пацієнти завжди відзначають чудовий результат.

Крім того, ми готуємо пацієнтів до проведення процедури: в обов’язковому порядку проводимо тестування крові, прописуємо спеціальну дієту, що також позитивно позначається на ефекті. Забір крові проводить висококваліфікована процедурна медична сестра. Тому він є абсолютно безболісним.

 

Переваги перед іншими технологіями

 

Перевагою плазмотерапії перед іншими методами є абсолютна безпека для здоров’я людини, відсутність ризику алергічних реакцій, повна біосумісність введеного препарату з організмом пацієнта (відсутність ризику індивідуальних реакцій відторгнення)

Показання

Вікові зміни шкіри – зморшки, зниження тонусу, еластичності шкіри, ознаки фотопошкодження шкіри сухість, дрібні зморшки купероз, зміна овалу обличчя, вугрова хвороба, рубці і розтяжки, випадання волосся, зміна структури волосся.
необхідність реабілітація після операцій, травм шкіри, агресивних лазерних і хімічних впливів

 

Протипоказання

 • гострі інфекційні захворювання
 • системні захворювання
 • захворювання крові
 • алергічні реакції на антикоагулянти
 • імунодепресивні стани
 • порушення згортання крові
 • вагітність і лактація
 • на розсуд лікаря сеанс плазмотерапії може бути протипоказаний і з інших причин.

 

Опис процедури

Курсу процедур плазмотерапії передує детальна консультація лікаря і ряд лабораторних досліджень, що включає загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, кров на маркери інфекційних захворювань.

Під час процедури плазмотерапії висококваліфікована медична сестра проводить забір 20-40 мл венозної крові за допомогою спеціальних вакуумних пробірок, що містять антикоагулянт. Пробірки поміщаються в спеціальну центрифугу, де кров обробляється протягом 8-10 хвилин. Отриманий препарат, який представляє собою плазму крові, збагачену тромбоцитами в концентрації 1-1,2 млн.клітинок / мл плазми, вводиться в шкіру з використанням різних технік – мезотерапевтичне, біоармірування на різних рівнях шкіри. Також можливе нанесення препарату плазми на поверхню рани відразу після впливу фракційного лазера і або інших травматичних методів. Для профілактики старіння повторні процедури рекомендується проводити з інтервалом 3-4 місяці в залежності від способу введення і показань.

 

Результати

 • зменшуються ознаки старіння шкіри,
 • розгладжуються зморшки,
 • відновлюється тонус і тургор тканин,
 • стимулюються імунні функції шкіри,
 • поліпшується стан волосся і шкіри голови,
 • освітлюються вогнища гіперпігментації,
 • стають менш вираженими рубцеві зміни шкіри
 • зменшуються прояви акне.

 

Рекомендований курс

Для корекції вікових змін рекомендується проходити курс плазмотерапії 3-4 рази на рік. У кожному конкретному випадку програма лікування складається індивідуально.
Ми рекомендуємо об’єднувати плазмотерапія з іншими технологіями, які вимагають стимуляції утворення нових клітин: ультразвуковий SMAS-ліфтинг Ulthera, радіочастотні ліфтинги Thermage, ReAction, Aluma, фракційний фототермоліз Fraxel. А також використовувати інтенсивний курс плазмотерапії при наявності механічних і хімічних ушкоджень шкіри.

 

Рекомендації до процедури

Процедуру плазмотерапії рекомендується робити в першій половині дня на голодний шлунок. Перед процедурою ви повинні обов’язково повідомити про це лікаря про прийом тих чи інших лікарських засобів.

 

Рекомендації після процедури

У перші три дні після процедури виключити відвідування лазні, сауни, солярію.

 

 

Ми гарантуємо конфіденційність інформації та ефективність лікування!

 

Дерматоонкологія

Це наука, що вивчає новоутворення і пухлиноподібні пороки розвитку шкіри.

В останні роки до лікарів-дерматологів стали частіше звертатися пацієнти з різними новоутвореннями шкіри. Це може бути обумовлено інсоляцією, місцевим подразненням шкіри, ендокринними і імунними порушеннями, погіршенням екологічної ситуації. Можливість злоякісного переродження деяких утворень робить даний напрямок медицини актуальним і затребуваним.

 

Неухильно зростає захворюваність на меланому – найбільш злоякісну пігментного пухлиною людини. Клінічний досвід лікарів, що займаються проблемою новоутворень шкіри, помітно збагатився в останні роки, розроблені нові класифікації, вивчені механізми виникнення, розроблені раціональні підходи до лікування новоутворень.

 

Консультація фахівця-дерматолога дозволяє здійснити діагностику новоутворень шкіри за допомогою новітнього методу дерматоскопії , визначити показання до видалення новоутворення.

 

Дерматоскопія — це діагностичне дослідження новоутворень на дермі без дій операбельного характеру, що проводиться з метою виявлення ранніх стадій меланоми (онкологічного захворювання шкіри). Лікар за допомогою дерматоскопу отримує десятикратне збільшення родимки (всіх пігментних та непігментних утворень), що дозволяє вивчити її структуру, оцінити стан новоутворень, колір і структуру епідермісу, сосочковий шар дерми. Таку діагностику не можливо провести не озброєним оком.

 

За допомогою дерматоскопу обстежують:

 • невуси (родимки);
 • себорейні кератоми;
 • атипічні кератоми;
 • шкіриний ріг;
 • судинні новоутвори;
 • базальноклітинний рак шкіри;
 • плоско клітинний рак шкіри;
 • меланому;
 • кератоакантому.

 

«На око» всі ці утвори часто бувають подібними, тому для встановлення діагнозу необхідно обов’язково провести дерматоскопію. Крім того, під дією сонячного випромінювання чи при пошкодженні невуси мають властивіть «перероджуватися».

При несвоєчасній діагностиці 95% хворих на меланому помирають. На даний час меланома зустрічається навіть у дітей. Тому, щоб не допустити виникнення меланоми, необхідно обстежувати періодично проходити обстеження. Якщо є ознаки «недобрих» змін, такий невус необхідно видалити якомога швидше.

 

Коли необхідна дерматоскопія?

Основні показання до проведення дерматоскопії:

 • збільшення кількості та розмірів новоутворень на шкірі;
 • тріщини та виразки у ділянці родимки;
 • зміна її кольору;
 • некроз, вузли, почервоніння біля родимки;
 • розмитий контур новоутворення;
 • кровотеча з родимої плями;
 • свербіж, поколювання навколо родимки;
 • випадіння волосся з родимки або пігментної плями.

 

До групи ризику, яким варто зробити дерматоскопію, належать люди з:

 • I-II фототип шкіри;
 • понад 4 родимки розміром більше 6 мм;
 • якщо родинки розташовані у місці постійного травмування (на шиї, промежині, пахвах);
 • у родині були хворі на меланому або інші онкологічні захворювання.

У групі ризику перебувають вагітні і люди із:

 • світлою шкірою та великою кількість родимок;
 • рясним ластовинням;
 • пігментними плямами.

Особливої підготовки дерматоскопічне дослідження не потребує. Однак забороняється:

 • користуватися кремами, лосьйонами, косметикою;
 • відвідувати солярій та довгий час перебувати на сонці.

 

Адже найбільш частою проблемою і спірним питанням є родимки (невуси). Родимка – вроджена вада розвитку шкіри, при якому окремі її ділянки відрізняються кольором і (або) спеціальним бородавчастим видом поверхні. Невуси не мають певної локалізації, з’являються і ростуть протягом всього життя. За характером клітинної будови налічують кілька десятків різновидів невусів Імовірність їх переродження різна, але всі вони потребують спостереження і дбайливе ставлення до них. Спровокувати родимку до переродження може надмірне перебування на сонці і механічна травма. Якщо ви травмували родимку, то необхідна термінова консультація дерматовенеролога.

 

Ознаки переродження родимки:

 • зміна кольору (зменшення чи різке посилення пігментації, різнобарвність родимки);
 • нерівномірне забарвлення родимки або пігментної плями;
 • порушення або повна відсутність шкірного малюнка в області новоутворення;
 • зміна обрисів і кордонів, розмивання контуру родимки або пігментної плями;
 • запальна ареола навколо родимки (почервоніння у вигляді віночка);
 • збільшення розміру родимки або пігментного і зміна консистенції;
 • свербіж, печіння, поколювання і напруга в області родимки;
 • випадання волосся з поверхні родимки або пігментної плями;
 • поява лусочок, тріщин, виразок в області родимки.

 

Всі ці ознаки вимагають термінової консультації!

 

Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
udemy paid course free download
download micromax firmware
Free Download WordPress Themes
free download udemy course
Ceny
Usługa
Cena
Przyjęcie
Консультація провідного дерматолога первинна
400 грн
Календарь
Консультація провідного дерматолога повторно
300 грн
Календарь
Дерматоскопія - 1н/утв
200 грн
Календарь
Дерматоскопія - 2-5н/утв
300 грн
Календарь
Дерматоскопія - всього тіла
400 грн
Календарь
Кріодеструкція 1 бородавки первинно+консультація
100+100 грн
Календарь
Кріодеструкція 1 бородавки повторно
100 грн
Календарь
Кріодеструкція плоскої бородавки (площа 5*5) первинно + консультація
300+100 грн
Календарь
Кріодеструкція плоскої бородавки( площа 5*5) повторно
300 грн
Календарь
Кріомасаж обличчя первинно+консультація
150+100грн
Календарь
Кріомасаж обличчя повторно
150 грн
Календарь
Діатермокоагуляція ДК - 1 н/утв
150 грн
Календарь
Діатермокоагуляція ДК - 1 папіломи
100 грн
Календарь
Видалення + Діатермокоагуляція ДК 1 н/утв площею до 1 см²
500 грн
Календарь
Анестезія
100 грн
Календарь
Хірургічне видалення 1 н/утв площею до 1 см²
1000 грн
Календарь
Лазерне видалення 1 н/утв площею до 1 см²
250 грн
Календарь
Лазерне видалення судин на обличчі площею 1см²
150 грн
Календарь
Видалення 1 молюска
100 грн
Календарь
Видалення 1 міліума
50 грн
Календарь
Бовтанка
100 грн
Календарь