Polski
  • Українська
  • Polski
Адрес
Lwów, ul Shchyretska 36/5
Polski
  • Українська
  • Polski

NACZYNIOWE GWIAZDY NA STOPACH

Marzec 12, 2021

Судинні зірочки на ногах – причини, методи лікування, профілактика.

Дуже часто жінки, помітивши у себе на стегні або гомілці,що чітко проявився малюнок з тонких судин, піклуються про них лише як про косметичний дефект. Намагаючись усунути тільки зовнішні ознаки цієї напасті, вони роблять велику помилку, не замислюючись про причини, що призвели до цього явища. Адже судинні зірочки на ногах – це перша ознака венозної недостатності, коли підшкірні судини розширюються, виходячи за межі свого нормального стану. І цю хворобу треба обов’язково лікувати, а не приховувати.

Причини судинних зірочок на ногах:
Бажання прибрати судинні зірочки на ногах часом так велике, що жінки (які страждають цією хворобою набагато частіше чоловіків) практикують для його досягнення найнеймовірніші методи. В результаті сітка капілярів розростається і зрештою призводить до варикозу. Тоді як спочатку, помітивши маленький малюнок на нозі (руці, шиї, животі та ін), потрібно було задуматися про причини, що викликали це явище. Усунувши провокуючий фактор, можна позбутися і від хвороби. Задумайтеся, що могло привести вас до цього:

• тривале стояння на ногах протягом усього робочого дня;
• гормональний дисбаланс (в результаті тривалого прийому гормональних контрацептивів або вагітності);
• спадкова слабкість венозної сітки;
• неправильний спосіб життя: зайва вага, куріння, зловживання саунами та ультрафіолетом, алкоголь.

Кожна з причин досить серйозна, як і будь-яке захворювання кровоносних судин. Так, існує безліч методик і засобів народної медицини, які здатні позбавити від цієї хвороби. Але в домашніх умовах не можна врахувати всі нюанси стану свого організму, так що результати такого лікування можуть виявитися досить непередбачуваними. Якщо ви не впевнені, що зможете видалити судинні зірочки на ногах самостійно, обов’язково зверніться за допомогою до фахівця.