Polski
 • Українська
 • Polski
Адрес
Lwów, ul Shchyretska 36/5
Polski
 • Українська
 • Polski

Kardiologia

Порушення серцево-судинної системи організму людини на сьогодні займають лідируючі позиції як серед населення похилого віку, так і молодих людей. Більшість скаржаться на больові відчуття постійного або періодичного характеру в локалізації серця, різку зміну артеріального тиску чи стан близький до запаморочення і непритомності. В таких випадках необхідно звернутися за кваліфікаційною допомогою лікаря-кардіолога.

 

Найбільш поширені аналізи та обстеження:

 

– Електрокардіограма (ЕКГ) дозволяє визначати частоту скорочень серцевого м’яза за одиницю часу. Вона допомагає виявити порушення серцевого ритму і виявити ішемічну хворобу серця. Аналіз кардіограми дозволяє, в разі необхідності, направити на негайне лікування або на лікування в спеціалізованому центрі для того, щоб: вилікувати хворі артерії (наприклад, в разі інфаркту міокарда) або вилікувати аномалії серцевого ритму (наприклад, при аритмії).

 

– Ехокардіографія – це ультразвукове дослідження, що дозволяє візуалізувати сукупність анатомічних структур серця, порожнин, таких як передсердя і шлуночки, клапанів і серцевого м’яза. Ультразвукове дослідження серця проводиться спільно з доплерографією для візуалізації кровотоку від серця до великих судин, таких як аорта або легенева артерія.

 

 

Основними захворюваннями, які діагностують і лікують в кардіології, є:

 

 • Атеросклероз – звуження коронарних артерій внаслідок відкладення холестеринових бляшок на стінках судин, а також його прояви – інфаркт міокарда, артеріїт, аневризма
 • Патології клапанів серця (наприклад, мітральному-аортальний порок і митрально-аортальнийстеноз)
 • Аритмія – порушення серцевого ритму
 • Серцева недостатність – нездатність серця забезпечити необхідний кровотік до органів
 • Артеріальна гіпертонія – підвищений кров’яний тиск.

 

Найчастіше на консультацію до фахівця звертаються пацієнти, яким вже був поставлений один з діагнозів порушень серцево-судинної системи. Такі пацієнти потребують підтримки та постійного контролю стану свого здоров’я. Вперше ж звертаються до кардіолога ті, що помітили розвиток характерних симптомів кардіологічних патологій.

 

 

Основні симптоми:

 

 • Біль і відчуттям утруднення в грудях, що супроводжуються болем в лівій руці і щелепи, блідістю, пітливістю, загальною слабкістю. Ці симптоми найчастіше описуються при інфаркті міокарда.
 • Біль в грудях з задишкою при фізичних навантаженнях може вказувати на стенокардію.
 • При прискореному серцебитті, супроводжуваному нездужанням, що не викликаним будь-якими певними подіями (стрес, сильні емоції)
 • Нездужання і / або втрата свідомості можуть свідчити про порушення серцевого ритму і вимагають проведення медичного обстеження.
 • Задишка при фізичному навантаженні, що виникає також в положенні лежачи, швидке і значне збільшення ваги, що супроводжується набряком нижніх кінцівок (набряки ніг і ступень), значне стомлення (нещодавно опубліковане і обмежує щоденну активну діяльність) – ці симптоми можуть вказувати на серцеву недостатність та вимагають звернення до лікаря.

 

У нашому медичному центрі ведуть прийом тільки професіонали своєї справи: наші кардіологи володіють необхідними знаннями, навичками, обладнанням, щоб провести діагностику та лікування кожного пацієнта на високому рівні та допомогти подолати хворобу будь-якої тяжкості. А для уникнення хронічних форм захворювань лікарі у всьому світі рекомендують раз в рік проходити обстеження в лікаря-кардіолога в профілактичних цілях.

 

Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
download udemy paid course for free
download micromax firmware
Download Premium WordPress Themes Free
udemy free download
Ceny
Usługa
Cena
Przyjęcie
Консультація кардіолога
350 грн.
Календарь
Ехокардіограма (УЗД серця)
400 грн.
Календарь
Електрокардіограма (ЕКГ 12-каналів)
150 грн.
Календарь
Комплекс УЗД серця + ЕКГ серця
500 грн.
Календарь
Комплекс УЗД серця + ЕКГ серця + консультація кардіолога
750 грн.
Календарь