Адрес
м. Львів, вул. Щирецька 36

Що таке трансплантація волосся FUE, виконана за допомогою сапфірових лез?

Жовтень 7, 2020

Метод FUE, який вважається одним з найсучасніших і широко використовуваних методів трансплантації волосся, що забезпечує природні результати. Ще більш успішно цей метод просунув себе завдяки використанню спеціальних пристроїв з сапфіровими лезами.

 

FUE, виконаний за допомогою сапфірових лез, не є технікою – це ІННОВАЦІЯ ☝️

 

Різниця між Сапфір FUE і класичним FUE щодо відкриття мікроканалів:

 

Сапфірові леза призначені для мінімізації утворення рубців і прискорення процесу відновлення  шляхом відкриття невеликих мікроканалів на ділянці реципієнта для трансплантації.
І при використанні сапфірових лопаток – при відкритті мікроканалів вібрація буде зменшена, і тому ризик ускладнень, таких як травма і пошкодження тканини голови – знижується.

 

Оскільки розрізи, створені для процесу трансплантації, будуть менші, відновлення тканини буде швидшим у порівнянні з використанням сталевих лез, але й найголовніше – шкіра буде мати гладку поверхню.

 

Ні сапфірові ножі, ні сталеві леза не дозволяють отримати таку високу щільність трансплантата, за рахунок чого можна відкрити більше каналів, що дозволить пересаджувати волосяні фолікули ближче один до одного.

 

І як результат – густе та сяюче волосся 😍