Адрес
м. Львів, вул. Щирецька 36

Болить плече!!! 😞

Жовтень 6, 2020

Чи це завжди остехондроз в шийному відділі хребта? 🤔

 

“До мене в клініку VeroMed, – каже Верещак Мар‘яна Миколаївна – часто звертаються пацієнти зі скаргами на біль в плечі та плечовому суглобі, що посилюється при рухах та заважає спати вночі, обмеження рухів у плечовому суглобі.

 

Часто такі неприємні відчуття турбують більше ніж 6 місяців і за цей час людина проходить консультації та неефективні лікування у багатьох спеціалістів (починаючи від сімейного лікаря до ревматолога і т.д.).

 

Найчастіше вони чують діагноз «Остеохондроз («солі») шийного відділу хребта» та «Вам потрібно до невропатолога».

 

І це вірно на 50%.
Інші ж 50% болей в плечі зумовлені захворюванням плечового суглоба, його зв’язок, капсули та 11 м’язів, які забезпечують рух та стабільність в цьому суглобі (так званої «ротаторної манжетки» плеча).

 

Порушення функції будь-якого вищеописаного елементу супроводжується появою болю та порушенням певних видів рухів в плечі.

 

Який саме рух обмежений і викликає біль у пацієнта (підйом руки вгору, відведення руки вбік, ротація – прокручування і т.д.) часто допомагає попередньо запідозрити який саме м’яз чи зв’язка є пошкоджені.

 

Саме під час детального огляду пацієнта та виконання специфічних проб лікар невролог може запідозрити, що біль зумовлена не «солями» в хребті, а саме через проблеми в суглобі і, відповідно, рекомендувати необхідні дообстеження , консультації суміжних спеціалістів та корекцію лікування.”