Veromed.com.ua: Канарська Анна Андріївна

Канарська Анна Андріївна

Канарська Анна Андріївна

Сімейний лікар 2-ї кваліфікаційної категорії. Освіта — вища медична.

 

У 2009 р. — закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького за спеціальністю лікувальна справа та здобула кваліфікацію лікаря.

2011 р. — пройшла інтернатуру за спеціальністю «внутрішні хвороби». 2012 р. — спеціалізація за фахом «Загальна практика сімейна медицина».

У 2015 р. прослухала курс лекцій та практичних семінарів по тематичному удосконаленні «Актуальні питання дитячих інфекцій».

2015 р. — курси з підвищення кваліфікації за спеціальністю «Загальна практика — сімейна медицина». Присвоєно 2гу кваліфікаційну категорію.

Учасник багатьох конференцій педіатричного та терапевтичного напрямку.

У своїй роботі завждт керується принципами доказової медицини. Застосовує лише ті препарати, які мають відповідні рекомендації з точки зору доказовості.

Анна Андріївна має індивідуальний підхід до проблем кожного пацієнта. Завжди зважує користь та шкоду від призначених препаратів.

Розмовляє англійською та російською мовами.

Особливої уваги заслуговує знання терапевтичного супроводу вагітних у всіх можливих проявах захворювань в даний період.

Сімейний лікар — це спеціаліст з відповідною освітою та кваліфікацією, до якого можна звернутись з будь-якого медичного питання чи проблеми.

Найтиповішими захворюваннями, що лікує сімейний лікар є: захворювання шлунково-кишкового тракту, захворювання серцево-судинної системи, а саме амбулаторна кардіологія, захворювання органів дихання — амбулаторна пульмонологія, порушення обміну речовин, захворювання сечовидільної системи — амбулаторна нефрологія.

Вчасне звернення до лікаря, на ранніх стадіях захворювання — це шлях до успішного та швидкого одужання. Саме сімейний лікар допоможе Вам з’ясувати чому у Вас болі в певній ділянці тіла, адже саме він досконало знає пропедевтику внутрішніх хвороб.

Саме сімейний лікар абсолютно безболісно проведе аускультацію, пальпацію та перкусію і правильно та вчасно діагностує патологію, а вже тоді за необхідності скерує Вас чи Вашу дитину на додаткові методи обстеження для уточнення діагнозу і вибору подальшого методу лікування.

Сімейний лікар — це саме той хороший Європейський досвід, який перейняли українські лікарі, оскільки лікування цілої родини одним довіреним Вами лікарем допоможе йому правильно зібрати анамнез життя, збагнути тонкощі генетичних захворювань, можливі алергічні реакції саме у Вашій сім’ї, врахувати усе та правильно підібрати відповідне лікування.

Варто закцентувати Вашу увагу на терапевтичному супроводі вагітних, адже саме коли жінка вагітна — лікарі часто замислюються і обдумують що можна призначити в конкретному випадку, а що — ні, тому що вагітні жіночки нажаль теж хворіють як гострими так і хронічними захворюваннями. І гінеколог далеко не єдиний хто повинен спостерігати вагітну жінку.

посади: Сімейний Лікар