Veromed.com.ua: Новини

Новини

Січень 16, 2019

Вогнищева алопеція у чоловіків – це одне з найпоширеніших і неоднозначних захворювань. У деяких випадках вона призводить до того, що з невеликого облисіння практично за кілька тижнів утворюється велика лисина. Може бути і зовсім протилежна ситуація, коли у чоловіка сильно випадає волосся, а потім швидко виростають нові. Деякі вважають, що випадіння волосся пов’язане виключно з внутрішніми факторами. Але і зовнішні зміни можуть негативно відбитися на стані волосся. Трихологи виділяють кілька типів алопеції: андрогенна, дифузна і вогнищева. Але причини виникнення останнього типу захворювання так і не були виявлені, а розвиватися вона може не тільки на голові, але також по тілу, на бровах і віях.

Важливо почати лікува

Posted in Новини by VeroMed
Листопад 7, 2018
Варикозу при вагітності!

 

Найперша і явна ознака варикозу – це поява вен, які видно неозброєним оком.

Фахівці радять вже на цьому етапі звертатися до лікаря, щоб вчасно вжити відповідних заходів. Капілярні сіточки і «зірочки» – це вже тривожний дзвіночок, так як вони свідчать про те, що судини почали лопатися.

Posted in Новини by VeroMed
Листопад 2, 2018

Компресійна білизна є базою лікування варикозного розширення, тому вона так поширена і популярна. Компресійний трикотаж при варикозі сприяє позбавленню від хворобливих симптомів цієї недуги, знімає напругу у венах, набряк і втому в ногах, покращує кровообіг і підвищує венозний тонус. Чим корисний компресійний трикотаж при варикозі, його протипоказання:

Щоденне використання компресійного трикотажу сприяє перерозподілу кровоносного навантаження між основними венами і більш дрібними судинами і капілярами, так хворі артерії відчувають менший дискомфорт і напругу. А за рахунок поліпшеного кровопостачання відбувається більш якісне живлення всіх тканин ніг, тромби і застої крові в цьому випадку не утворюються. При компресії (стискання)

Posted in Новини by VeroMed
Жовтень 3, 2018

Ви коли-небудь перевіряли вени ніг? У ВАС Є ТАКА МОЖЛИВІСТЬ! До всесвітнього дня тромбозу у п’ятницю, 12-го жовтня Медичний Центр «VeroMed» проводить акцію – БЕЗКОШТОВНІ УЗД вен нижніх кінцівок та консультація провідних👍 флебологів👨‍⚕. Чекаємо Вас за адресою,🏥 вулиця Щирецька 36/5, перший поверх.

👉Обов’язковим є ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС

Posted in Новини by VeroMed
Вересень 28, 2018

Мабуть у кожного з нас хоча б раз у житті виникало головокружіння та хиткість, і не завжди це траплялось на фоні келиха ігристого шампанського чи від поцілунку звабливої дівчини. А є люди, у яких головокружіння трапляється мало не щодня. А причиною цього часто є аномалія Кімерлі – це вроджена вада розвитку першого шийного хребеця (атланта) або набута зміна при остеохондрозі шийного відділу хребта на рівні зв’язкового апарату атланто-потиличного суглоба.   РЕНТГЕНОЛОГІЧНО: виявляють аномальну дужку-півколо, яка може стискати хребтову артерію.    

  • Часто артерії стискаються між аномальною дужкою і м̓язами шиї під час перенапруження шийних м̓язів на фоні остеохондрозу шийного відділу хребта і деяких

Posted in Новини by VeroMed
Вересень 26, 2018

 

Вогнищева алопеція у чоловіків – це одне з найпоширеніших і неоднозначних захворювань. У деяких випадках вона призводить до того, що з невеликого облисіння практично за кілька тижнів утворюється велика лисина. Може бути і зовсім протилежна ситуація, коли у чоловіка сильно випадає волосся, а потім швидко виростають нові. Деякі вважають, що випадіння волосся пов’язане виключно з внутрішніми факторами. Але і зовнішні зміни можуть негативно відбитися на стані волосся. Трихологи виділяют

Posted in Новини by VeroMed
Вересень 6, 2018

Пересадка волосся на голові — найпопулярніший на сьогоднішній день метод трансплантації волосся, так звана аутотранплантація волосся, яка передбачає пересадку активних волосяних фолікулів з донорських ділянок шкіри (тобто з тих ділянок шкіри, де спостерігається велике скупчення волосяних фолікулів і зростання волосся не пошкоджений). Існують наступні різновиди пересадки волосся: безшовна трансплантація ( FUE, HFE метод) і STRIP метод. Метод FUE Операція по пересадці волосся методом FUE (Follicular units extraction) вперше була проведена в 90-х роках минулого століття, але донині залишається найбільш ефективним методом трансплантації. Цей спосіб безшовний, але назвати його повністю безопераційним не можна, так як порушення цілісності тканин при операції FUE все ж має місце б

Posted in Новини by VeroMed
Серпень 17, 2018
Ендовенозна лазернотеплова абляція вен застосовується для усунення одного з явищ хронічної, лімфатичної та венної неспроможності, що спричиняє захворювання підшкірних вен, а саме варикозну хворобу.

 

Ендовенозна абляція – це сучасна методика лікування, яка використовується для усунення неправильного скидання крові по некомпетентних підшкірних варикозних венах. Ця відносно нова процедура проводиться без хірургічного розрізу. При ендовенозній лазернотепловій п

Posted in Новини by VeroMed
Серпень 6, 2018
Кінезіотейпінг—це безболісний та ефективний метод лікування різних захворювань. За допомогою клейкої еластичної стрічки тейпа, яка пропускає повітря, та яку можна використовувати навіть у воді(має швидкий ефект висихання), можна лікувати розтягнення зв’язок, зняти больовий синдром у м’язах, а також набряки та гематоми при травмах. Такий метод має переваги над іншими видами лікування,тому його можна використовувати для лікування вагітних та дітей.

Показання до застосування:

Posted in Новини by VeroMed
Червень 25, 2018
Пересадка волосся застосовується також для корекції рубців і дає хороші результати.

Формування післяопераційного рубця вимагає часу. Доцільно планувати пересадку волосся не раніше, ніж через 10-12 місяців з початку формування рубця після операції, травми або опіку. Зазвичай в посттравматичних корекціях використовується безшовний метод. Ми використовуємо пересадку волосся і для корекції дефектів після операцій з підтяжки обличчя.

Медичний Центр VeroMed обладнаний спе
Posted in Новини by VeroMed