Veromed.com.ua: Трансплантація волосся

Трансплантація волосся

hair.trans.ua@gmail.com – Наша пошта.

Послуга  
Лікування різних видів облисіння  
Медикаментозне лікування алопецій  
Мезотерапія голови  
Плазмотерапія волосистої частини голови  

 Безшовна пересадка волосся – 25 грн за один графт. Кожному пацієнту розраховується індивідуально (в залежності від ступеня облисіння)

 

 

Пересадка волосся на голові — найпопулярніший на сьогоднішній день метод трансплантації волосся, так звана аутотранплантація волосся, яка передбачає пересадку активних волосяних фолікулів з донорських ділянок шкіри (тобто з тих ділянок шкіри, де спостерігається велике скупчення волосяних фолікулів і зростання волосся не пошкоджений).

Існують наступні різновиди пересадки волосся: безшовна трансплантація ( FUE, HFE метод) і STRIP метод.

 

Метод FUE

Операція по пересадці волосся методом FUE (Follicular units extraction) вперше була проведена в 90-х роках минулого століття, але донині залишається найбільш ефективним методом трансплантації. Цей спосіб безшовний, але назвати його повністю безопераційним не можна, так як порушення цілісності тканин при операції FUE все ж має місце бути. Безшовна пересадка волосся методами HFE і FUE: суть процедури, ефект.

Суть методу пересадки. Як проводиться процедура?

Безшовна пересадка волосся методом FUE здійснюється в кілька етапів:

Спочатку проводиться забір донорського матеріалу, а саме трансплантатів, що складаються з декількох волосяних фолікулів. Такий паркан здійснюється з допомогою механізованих апаратних інструментів – FUE-панчей, які являють собою гострі обертаються пробійники. По діаметру вони перевищують розмір фолікулів, так що дрібні рубці все ж залишаться, але вони будуть майже непомітними.

У зоні робляться мікроскопічні надрізи або проколи (якщо графты мають невеликі розміри). Такі маніпуляції можуть бути болісними, тому при операціях FUE часто використовується місцева анестезія.

Потім в надрізи (або проколи) будуть поміщатися графты. Приміщення здійснюється з допомогою пінцета.

Вся операція методом FUE може зайняти близько 5-8 годин і більше (тривалість залежатиме від ступеня та розміру зони облисіння). Невеликі рубці зазвичай гояться за кілька днів, на їх місці утворюються кірочки, отпадающие через тиждень. Ускладнення після трансплантації FUE виникають рідко. Можливі невеликий набряк і дискомфорт, але все проходить через кілька тижнів.

 

Метод HFE

Пересадка волосся HFE (Hand follicul extraction) відрізняється від методу FUE, але все ж схожа з ним. Даний спосіб з’явився пізніше, ніж FUE, а саме на початку нинішнього століття. І сьогодні багато хто вибирають саме його.

Як проводиться процедура?

Якщо трансплантація FUE частково автоматизована, то метод HFE передбачає кропітку роботу рук лікаря (це зрозуміло з назви).

Безшовна пересадка волосся методами HFE і FUE: суть процедури, ефект

Операція проводиться в кілька етапів:

Спочатку фахівець повинен вибрати найбільш відповідний донорський ділянку. На ньому має бути достатня кількість якісних волосся.

Обраний ділянку необхідно вистригти, що дозволяє повністю оцінити стан фолікулів.

Далі хірург повинен зробити доскональний огляд і виявити найбільш активні і здорові фолікули (використовуватися будуть тільки вони).

Потім буде здійснюватися паркан. Як і при трансплантації FUE, використовується спеціальний інструмент – микропанч. Але працювати їм буде сам хірург. Діаметр інструменту невеликий і становить лише 0,5-0,8 міліметрів, що дозволяє захоплювати тільки фолікули, залишаючи недоторканим прилеглі тканини. Микропанч поміщається під шкіру на глибину близько 1 міліметра і допомагає витягувати фолікули.

Далі буде здійснюватися безпосереднє приміщення фолікулів у приймаючу зону. І така процедура теж відрізняється від тієї, яка проводиться при FUE пересадки. Так, підсадка здійснюється з допомогою спеціальних інструментів – имплантеров. Діаметр такого приладу дорівнює діаметру микропанча. Фолікул поміщається на нормальну глибину і під природним кутом. Ніяких проколів і надрізів не потрібно, інструмент дозволяє одночасно створити мікроскопічне отвір і відразу ж помістити в нього донорський матеріал. Метод FUE ж передбачає надрізи.

Процедура менш болюча, ніж трансплантація методом FUE, але пацієнтові можуть запропонувати анестезію. Мікроскопічні ранки повністю заживають через кілька днів. Побічні ефекти малоймовірні. Ніяких рубців не залишається.

Аутотрансплантація волосся володіє, в порівнянні з іншими методами боротьби з облисінням, рядом істотних переваг. В першу чергу, при трансплантації власного волосся з донорських ділянок шкіри немає ризику відторгнення тканин, що супроводжується дуже неприємними наслідками, тому ніяких побічних ефектів не спостерігається. Після пересадки волосся на голові пацієнт отримує можливість стати власником густої шевелюри, з якою можна здійснювати будь-які маніпуляції — пересаджені волосся досить легко переносять хімічну завивку, фарбування та інші перукарські процедури. Крім того, ще один істотний плюс аутотрансплантації — це можливість пересадки волосся на ділянки, що облисіли шкіри голови з інших ділянок тіла.