Veromed.com.ua: Завдяки стрімкому розвитку судинної хірургії підхід до лікування варикозу кардинально змінився.

Завдяки стрімкому розвитку судинної хірургії підхід до лікування варикозу кардинально змінився.

Червень 11, 2020

Завдяки стрімкому розвитку судинної хірургії підхід до лікування ☘️ варикозу кардинально змінився.

Ще недавно операція при варикозі була складною, відновний період – болісним, а ризик рецидивів – високим. Сьогодні операція проходить без єдиного розрізу☝️, а через годину пацієнт відправляється додому і забуває про проблему назавжди.

Як це можливо🤔? З варикозом стикається 25% людей у всьому світі.

Причин його виникнення кілька: спадковість, гормональні порушення, професійний спорт, вагітність і пологи.

Але перш за все, в групі ризику ті, чия робота пов’язана з тривалим сидінням або стоянням – тобто, по суті, представники практично будь-якої сучасної професії.

Є і хороша новина. 🤩 Сучасна судинна хірургія дозволяє вирішити проблему малотравматично, раз і назавжди.

Лікування варикозу у @veromedlviv за новітніми стандартами‼️

Підставою для постановки діагнозу є огляд лікаря-флеболога і УЗД вен нижніх кінцівок. Після цього приймається рішення про операцію.

Прогресивні методики дозволяють не видаляти уражені вени, а як би «закривати» їх, вимикати з кровотоку. При цьому сама операція настільки малотравматична, що проводиться амбулаторно (а не в умовах стаціонару).

Попередньо пацієнт проходить стандартне МОЗ обстеження (стандартні аналізи крові, флюорограму і кардіограму), при необхідності проводиться консультація терапевта або інших фахівців. Під час операції робляться мікроскопічні проколи. Всі маніпуляції проводяться під УЗД-контролем. Операція проходить під місцевою анестезією – це особливо важливо, коли мова йде про пацієнтів похилого віку або годуючих мам, яким загальний наркоз може бути протипоказаний.

У медичному центрі VeroMed 🌿працюють досвідчені фахівці, ☝️високий рівень обслуговування в нашій клініці дає змогу виконувати складні операції малотравматично та успішно.

Наш колектив – це велика дружня сім’я. І ми з великою любов’ю і турботою 💚 відносимось до кожного нашого пацієнта.

Лікарі медичного центру “VeroMed” постійно підтримують і підвищують рівень своїх професійних навиків на основі передових досягнень світової медицини. І все це завдяки вузькій спеціалізації кожного нашого працівника. ☝️

Бережіть себе та будьте здорові 💚

Posted in Новини by VeroMed