Veromed.com.ua: Проктолог Львів

Проктолог Львів

Лютий 10, 2020
Як правило, людям незручно говорити вголос про… геморой. Перші думки, які виникають, – це острах неприємних відчуттів. Та проводити діагностику потрібно навіть при незначних симптомах. Діагностика зараз є різна, і вже проводиться за допомогою делікатного і дуже тоненького пристосування. Першою необхідністю є проходження діагностики. І це є головним бар’єром. Але швидше у свідомості людини. Сучасні медичні центри розуміють потребу пацієнта з пів слова. Тому медичний центр VeroMed використовує тільки сучасні і делікатні інструменти.
Симптоми
У лікуванні будь-якої хвороби найважливішим є вчасно діагностувати проблему. Основні симптоми, які мають стати сигналом звернутися до проктолога:
  • Закрепи, пронос.
  • Виділення крові, слизу.
  • Поява вузлоподібних утворень.
  • Біль, свербіж.
  • Відчуття печіння.
  • Схуднення та здуття.
Лікування
У медичному центрі ви відразу побачите результат і за кілька днів відпочиватимете вдома. Завдяки  малоінвазивному методу лікування та сучасним методикам у VeroMed вилікують: синдром опущення тазового дна, геморой, гостру і хронічну анальну тріщину, гострий парапроктит, нориці прямої кишки, запальні захворювання товстої кишки (коліт, хвороба Крона), закрепи та багато інших захворювань. Усі процедури є малотравматичними та сучасними.
Запам’ятайте, що після 40-ка років (навіть при відсутності будь-яких симптомів) потрібно прийти на консультацію до проктолога бодай раз на рік. Якщо ви хочете назавжди позбутися дискомфорту, то відкиньте всі страхи і сумніви, та піклуйтесь про своє здоров’я сьогодні.
Posted in Новини by VeroMed