Veromed.com.ua: Вогнищева Алопеція

Вогнищева Алопеція

Січень 16, 2019

Вогнищева алопеція у чоловіків – це одне з найпоширеніших і неоднозначних захворювань. У деяких випадках вона призводить до того, що з невеликого облисіння практично за кілька тижнів утворюється велика лисина. Може бути і зовсім протилежна ситуація, коли у чоловіка сильно випадає волосся, а потім швидко виростають нові. Деякі вважають, що випадіння волосся пов’язане виключно з внутрішніми факторами. Але і зовнішні зміни можуть негативно відбитися на стані волосся. Трихологи виділяють кілька типів алопеції: андрогенна, дифузна і вогнищева. Але причини виникнення останнього типу захворювання так і не були виявлені, а розвиватися вона може не тільки на голові, але також по тілу, на бровах і віях.

Важливо почати лікування на перших етапах, коли було виявлено місце з посиленим випаданням волосся. В іншому випадку буде розвиватися добре помітна лисина. На даний момент це – найскладніший тип облисіння.

Причини виникнення захворювання

Лікувати вогнищеву алопецію дійсно складно і її не можна назвати рідкісним явищем. Фахівці висувають багато різних теорій, але точні причини даного захворювання так і не були визначені.

Ось деякі з можливих причин:

– Генетична схильність;
– Інфекційні захворювання та проблеми з шлунково-кишкового тракту;
– Сильна перевтома: фізичний або психічний;
– Імунні порушення і руйнування волосяних цибулин клітинами, основне призначення яких – боротьба з вірусами.

Звичайно ж, це не всі причини, які можуть викликати дане захворювання. Але саме їх виділили більшість фахівців в ході проведення досліджень. Для того щоб зрозуміти, як виглядає алопеція, досить подивитися фото.

Медичний центр VeroMed запрошує Вас на прийом до нашого фахівця, щоб на ранніх стадіях виявити проблему та забезпечити найякісніше лікування пацієнта.

http://veromed.com.ua/hair/
Адреса : м.Львів, вул. Щирецька 36
Тел.: +38‎ 068 384 57 38

Posted in Новини by VeroMed