Veromed.com.ua: Компресійний Трикотаж

Компресійний Трикотаж

Листопад 2, 2018

Компресійна білизна є базою лікування варикозного розширення, тому вона так поширена і популярна.

Компресійний трикотаж при варикозі сприяє позбавленню від хворобливих симптомів цієї недуги, знімає напругу у венах, набряк і втому в ногах, покращує кровообіг і підвищує венозний тонус.
Чим корисний компресійний трикотаж при варикозі, його протипоказання:

Щоденне використання компресійного трикотажу сприяє перерозподілу кровоносного навантаження між основними венами і більш дрібними судинами і капілярами, так хворі артерії відчувають менший дискомфорт і напругу. А за рахунок поліпшеного кровопостачання відбувається більш якісне живлення всіх тканин ніг, тромби і застої крові в цьому випадку не утворюються.

При компресії (стискання) відбувається нормалізація кров’яного і лімфатичного відтоку нижніх кінцівок, що важливо для ефективного і тривалого лікування.
Компресійний трикотаж при варикозі протипоказаний, якщо систолічний тиск в артеріальній системі нижче вісімдесяти міліметрів ртутного стовпа. Також його не носять при гіпер чутливості шкіри і яскраво виражених трофічних виразках, екземах, пролежнях, запаленнях тканин, хронічних порушеннях кровообігу, при наявності септичного флебіту, в будь-якому випадку лікар дає висновок про рекомендацію носіння спеціальної білизни і трикотажу.

Компресійні класи
Існують певні ступені компресії (тиску) для лікувального трикотажу, залежать від стадії і тяжкості захворювання ніг.

– Перший клас – легка компресія (від 18 до 21мм рт. ст.) показана для людей зі схильністю до набряків, больовим відчуттям і втоми в ногах, його носять для профілактики варикозу у вагітних і генетично схильних до неї людей.

– Другий клас – середня компресія (від 25 до 32 мм рт. ст.) рекомендується при наявності варикозного розширення, використовується для профілактики тромбозу глибоких артерій і вен ніг.

– Третій клас – сильна компресія (від 36 до 45 мм рт. ст.), такий компресійний трикотаж при варикозі носять при трофічних ускладнення варикозної хвороби ніг, також при найсильнішій лімфовенозній недостатності і тромбозах глибоких вен.

– Четвертий клас – дуже сильна компресія (від 59 мм рт. ст. і вище) показана тільки при аномаліях венозної і лімфатичної системи людини.

Тільки правильно підібраний компресійний трикотаж і вміле його застосування і надягання здатні впоратись з усіма завданнями, які на нього покладені.

Posted in Новини by VeroMed