Veromed.com.ua: Ендовенозна лазернотеплова абляція вен

Ендовенозна лазернотеплова абляція вен

Серпень 17, 2018
Ендовенозна лазернотеплова абляція вен застосовується для усунення одного з явищ хронічної, лімфатичної та венної неспроможності, що спричиняє захворювання підшкірних вен, а саме варикозну хворобу.
 
Ендовенозна абляція – це сучасна методика лікування, яка використовується для усунення неправильного скидання крові по некомпетентних підшкірних варикозних венах. Ця відносно нова процедура проводиться без хірургічного розрізу. При ендовенозній лазернотепловій процедурі спеціальне лазерне волокно поміщається за допомогою пункції спеціальною флебологічною голкою в довгу підшкірну вену і випромінює лазерну енергію довжиною хвилі пучка 1470 нм. Це сприяє випалюванню внутрішньої вистилкі вени, руйнуванню внутрішнього шару вени, тим самим викликаючи її стійке спаювання.
 
Чого очікувати під час операції?
 
Ця процедура проводиться в клініці “VeroMed” під місцевою анестезією. В кінці процедури ногу обгортають еластичною пов’язкою або компресійною панчохою, що буде використовуватися протягом одного місяця, і пацієнту пропонується відразу нормально ходити. Вся процедура займає близько 45-60 хвилин.
 
Лікування після
 
В післяопераційному періоді можливе винекнення мінімального болю, і безрецептурні анальгетики зазвичай долають цю проблему. Пацієнта просять ходити як мінімум одну годину на день і вже наступного дня Ви зможете повернутися до повноцінної нормальної діяльності.
Posted in Новини by VeroMed