Veromed.com.ua: Судинні зірочки на ногах

Судинні зірочки на ногах

Червень 18, 2018

Телеангіоектазія або більше відоме як прояв судинні зірочки на ногах часта проблема, яка турбує людей у віці 30-40 років, особливо жінок. Ця патологія має не тільки косметичний дефект, але і є наслідком розширення судин і може стати першою сходинкою до розвитку варикозної недостатності.

Судинні зірочки на ногах це розширення підшкірних капілярів до діаметру в півтора міліметра. У нормі їх діаметр повинен становити не більше 0,02 мм, Колір і форма сіточки залежить від того, з яких судин вона утворилася. Якщо з венул колір зірочок буде синім з характерною опуклістю над шкірою. Коли вони формуються з артеріол або капіляр їх колір буде менш яскравим, а обсяг меншим. Відтінок такий сіточки буде варіюватися від злегка рожевих проявів до бордового відливу. Над рівнем шкіри вони не виступають і менш помітні, ніж коли формуються з венул. В більшій мірі такі неприємні прояви виникають на стегнах і гомілках, але також можуть проявитися і інших частинах тіла, наприклад, на обличчі і руках.

Чому виникає захворювання?
Єдиною причиною, яка здатна призвести до початку патологічного процесу немає. Але існують сприяючі чинники, чия роль у виникненні венозних зірочок важлива, до них відносяться:

– важка фізична праця або робота, пов’язана з постійним перебуванням на ногах. Іншими словами, чим більше навантаження протягом дня на ноги, тим більше ймовірність розвитку хвороби. У зону ризику більше за інших потрапляють: продавці, перукарі, кондуктора і т. д.;

– зайва вага також одна з причин раннього прояву телеангіектазії, так як навантаження на нижні кінцівки збільшується пропорційно кількості непотрібних кілограм;
– вплив прямих сонячних променів або часте відвідування солярію, вони також здатні спровокувати патологічні зміни;
– шкідливі звички: куріння і неконтрольований прийом алкогольних напоїв є причиною багатьох хвороб;
– тривалий прийом гормональних препаратів. Вони здатні привести до зміни гормонального фону, що негативно впливає на судини;
– вагітність, з ростом плода його тиск на судини, капіляри і вени збільшується і призводить до їх здавлення;
– спадковість, вважається, що схильність до утворення телеангіектазії передається генетичним шляхом;
– супутні захворювання, наприклад, ендокринної системи, печінки, серця або нирок, а також гінекологічні патології у жінок.

“VeroMed” – це багатопрофільний медичний центр,що відповідає найвищим світовим стандартам надання медичної допомоги. Наші спеціалісти забезпечать Вас лише якісним медичним обслуговуванням. Колектив центру – це велика дружня сім”я. І ми з великою любов”ю і турботою відносимось до кожного нашого пацієнта. Лікарі медичного центру “VeroMed” постійно підтртмують і підвищують рівень своїх професійних навиків на основі передових досягнень світової медицини. І все це завдяки вузькій спеціалізації кожного нашого працівника.

В медичному центрі “VeroMed” проводять:
– лазерне лікування варикозної хвороби вен нижніх кінцівок;
– УЗ діагноситка судин нижніх кінцівок;
– склеротерапія судинних “зірочок” на ногах;
– консультація лікаря-флеболога;
– діагностика родимок та раку шкіри;
– видалення новоутворів шкіри (папіломи,бородавки,невуси);
– консультацію дерматолога та дерматоонколога;
– повний спектр косметологічних процедур, включаючи сучасні ін”єкційні методики;
– та інші процедури.
Ми високо цінуємо не лише Ваше здоров”я, але й Ваш час. Тому без будь-яких черг Ви можете пройти діагностику та лікування а нашому центрі, попередньо записавшись на прийом у адміністратора.

 

Флеболог львів, лікування варикозу львів, лікування варикозу у львові. Флебологія, вени на ногах, лікування вен на ногах

Posted in Новини by VeroMed