Veromed.com.ua: Варикозне розширення вен

Варикозне розширення вен

Жовтень 4, 2017

На жаль, варикозне розширення вен – поширена хвороба у наш час. Вона розвивається від гормональної нестійкості, спадкової схильності, сидячої або стоячої роботи, слабкості венозних судин, малорухливого способу життя і так далі – список можна продовжувати нескінченно.

Велика кількість людей страждають цією недугою, багато хто не може нормально пересуватися і носити той одяг, який їм подобається.

Захворювання несе за собою біль, сильні набряки ніг, важкість у ногах, втома, іноді бувають судоми (мимовільне скорочення м’язів). Варикозне розширення вен – це недуга, що призводить до деформації вен. Зазвичай більше страждають вени на нижніх кінцівках, на них з’являються, так звані, варикозні вузли. При такому захворюванні можливий розвиток тромбофлебіту – поява в венах тромбів і з часом закупорювання їх. Варикозне розширення вен сприяє довге стояння на ногах, стояча робота. Варикоз вражає більшою мірою підшкірні вени, тому на шкірі нерідко з’являються темні бурі плями.

Більш явно хвороба проявляється ввечері, після довгого трудового дня. Вас має насторожити поява на шкірі «павучків», «сіточок», «зірочок». З часом хвороба буде тільки прогресувати, набряки і біль – посилюватися. На це не варто закривати очі! Своєчасне лікування варикозного розширення вен може запобігти ускладнення. Пам’ятайте про те, що краще почати лікування на ранній стадії, адже якщо затягнути з візитом до лікаря, то лікування варикозного розширення вен буде набагато складніше.

Posted in Новини by doctoradm